Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Bospad.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Felix Eyskens

“Bospad.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 78 x 58 cm
SKU: 2909200232.
Auction day: 29 September 2020 19:00
Catalogue #232
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #195

    Een 18 karaats geel gouden geweven ketting.

    Une chaîne tissée en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 14,85 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #504

    “Compositie”. Olieverf op doek, overlopend in de kader. Zonder signatuur.

    “Composition”. Huile sur toile continuant sur le cadre. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #333

    Een lot van drie dekseldoosjes van tin en messing in de vorm van eenden.

    Lot de trois boîtes couvertes en étain et laiton en forme de canards.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #327
    Meriden B. Company, U.S.A.

    Koffiestel van verzilverd metaal “Quadruple Plate” bestaande uit koffiepot, suikerpot en melkpot. Met een gegraveerd monogram. Onderaan gemerkt. XIXde eeuw.

    Garniture à café en métal argenté “Quadruple Plate” comprenant cafetière, sucrier et pot à lait. Avec monogramme gravée. Marque sous la base, XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #216

    Een breed buffet met verlengbare tafel en acht stoelen in barokke stijl in de geest van Boulle, versierd met bronsbeslag, messingen inlegwerk en schildpad. Omstreeks 1900. Inlegwerk hier en daar te restaureren.

    Buffet large, table à allonges et huit chaises de style Napoléon III dans le goût de Boulle. Montures en bronze, incrustations en laiton et écaille (manquants). Vers 1900.
    No longer available
    Dim. b: 318 cm
    Estimate: € 2000 / 2500
  • #790

    Een Chinees meubeltje met drie laden en twee deurtjes.

    Un meuble chinois à trois tiroirs et deux portes.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #264
    Winterling, Bavaria

    Een uitgebreid porseleinen eetservies met koffie- en theestel, versierd met een kobaltblauw en verguld decor. Gemerkt.

    Service à dîner en porcelaine avec garniture à café et à thé, avec décor en bleu cobalt et doré. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #726

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper. Slijtage.

    Couloir persan en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 420 x 110 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #801
    Delvaux

    Een zwart boxkalfslederen pochette. In draagtas.

    Pochette en vachette noir. Dans le sac à porter.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200
  • #672

    Een Belgische militaire kepie.

    Képi militaire belge.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #354
    Alfons Blomme
    Period: Roeselare 1889-1979

    “Vissershutten”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1933 binnen de plaat.

    “Cabanes de pêcheurs”. Eau forte. Signée et datée 1933 dans la planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #599

    Een tweekantige steek van een geneesheer van de Belgische burgerwacht

    Bicorne d’un médecin de la Garde Civique Belge.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More