#195Een 18 karaats geel gouden geweven ketting.
#504“Compositie”. Olieverf op doek, overlopend in de kader. Zonder signatuur.
#333Een lot van drie dekseldoosjes van tin en messing in de vorm van eenden.
#327Meriden B. Company, U.S.A.Koffiestel van verzilverd metaal “Quadruple Plate” bestaande uit koffiepot, suikerpot en melkpot. Met een gegraveerd monogram. Onderaan gemerkt. XIXde eeuw.
Garniture à café en métal argenté “Quadruple Plate” comprenant cafetière, sucrier et pot à lait. Avec monogramme gravée. Marque sous la base, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#216Een breed buffet met verlengbare tafel en acht stoelen in barokke stijl in de geest van Boulle, versierd met bronsbeslag, messingen inlegwerk en schildpad. Omstreeks 1900. Inlegwerk hier en daar te restaureren.
Buffet large, table à allonges et huit chaises de style Napoléon III dans le goût de Boulle. Montures en bronze, incrustations en laiton et écaille (manquants). Vers 1900.No longer availableDim. b: 318 cmEstimate: € 2000 / 2500 -
#790Een Chinees meubeltje met drie laden en twee deurtjes.
#264Winterling, BavariaEen uitgebreid porseleinen eetservies met koffie- en theestel, versierd met een kobaltblauw en verguld decor. Gemerkt.
#726Een handgeknoopte Perzische wollen loper. Slijtage.
Couloir persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 420 x 110 cmEstimate: € 100 / 120 -
#801DelvauxEen zwart boxkalfslederen pochette. In draagtas.
#672Een Belgische militaire kepie.
Képi militaire belge.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
“Cabanes de pêcheurs”. Eau forte. Signée et datée 1933 dans la planche.No longer availableDim. 31 x 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#599Een tweekantige steek van een geneesheer van de Belgische burgerwacht
Bicorne d’un médecin de la Garde Civique Belge.No longer availableEstimate: € 150 / 250