#414
‘De muizenkoningin’, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
#341
Een lot van 12 rood koperen “cloches de restaurant”.
#248Christian Dior & Dominique Jassy
Een lot van 3 zijden sjaals in verschillende uitvoeringen.
#245
Een luipaard van koudgepatineerd brons op marmeren voet.
A cold patinated bronze leopard on a marble base.No longer availableDim. H. 8 x 13 cmEstimate: € 120/140 -
#174Cornelis KimmelPeriod: 1804-1877
‘Zomer en Winter te Middelburg’, een set van 2 schilderijen, olieverf op paneel, gesigneerd C. Kimmel.
#165
Paar art deco tafellampen van gebeitst hout.
#36
Een set van 2 staande lampen met een zware koperkleurige voet.
#524
Een vaas van Boheems kristal. In oorspronkelijke doos.
#644
Een vintage luchter, ca. 1950, met 5 armen. In hoogte verstelbaar.
A vintage chandelier, circa 1950, with 5 arms. Height adjustable.No longer availableDim. h 80 x Ø 70 cmEstimate: € 80/120 -
#456Eero Saarinen
#321Ed. Henri Bertels
“La Belgique et la Guerre”. Een vierdelige boekenreeks, gedateerd 1920-1923, Bruxelles.
#255
Een lot van 2 Romeinse dobbelstenen uit been gesculpteerd.
A lot of 2 Roman bone carved dice.No longer availableDim. 1 x 1 x 1 cmEstimate: € 75/150