Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Boszicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Op het certificaat gedateerd 1984.
Jean Driesmans

“Boszicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Op het certificaat gedateerd 1984.

“Vue dans les bois automnal”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.
Dim. 31 x 41 cm
SKU: 2410170272.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 24 October 2017 19:00
Catalogue #272
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Driesmans

  • #274
    Jean Driesmans

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op het certificaat gedateerd 1984.

    “Vue dans les bois”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #274
    Jean Driesmans

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op het certificaat gedateerd 1984.

    “Vue dans les bois”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #274
    Jean Driesmans

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op het certificaat gedateerd 1984.

    “Vue dans les bois”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #274
    Jean Driesmans

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op het certificaat gedateerd 1984.

    “Vue dans les bois”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #274
    Jean Driesmans

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op het certificaat gedateerd 1984.

    “Vue dans les bois”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #274
    Jean Driesmans

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op het certificaat gedateerd 1984.

    “Vue dans les bois”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #274
    Jean Driesmans

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op het certificaat gedateerd 1984.

    “Vue dans les bois”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #274
    Jean Driesmans

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op het certificaat gedateerd 1984.

    “Vue dans les bois”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #274
    Jean Driesmans

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op het certificaat gedateerd 1984.

    “Vue dans les bois”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #274
    Jean Driesmans

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op het certificaat gedateerd 1984.

    “Vue dans les bois”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #274
    Jean Driesmans

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op het certificaat gedateerd 1984.

    “Vue dans les bois”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #274
    Jean Driesmans

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op het certificaat gedateerd 1984.

    “Vue dans les bois”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #274
    Jean Driesmans

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op het certificaat gedateerd 1984.

    “Vue dans les bois”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More