#639
Twee witgelakte houten spiegels in mansardestijl.
#202
Een houten juweelkistje, versierd met messingen inlegwerk.
#234
Een hoge kantelspiegel van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.
#336
Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XVI-stijl.
#268
Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Une cruche à bière en grès allemand et six chopes. Un éclat à une base.No longer availableDim. h: 11 & 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#479Marguérite Acarin AkarovaPeriod: 1904-1999
“Vrouwenportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Portrait de femme. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 77 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#440
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#87
Een lederen aktetas.
Mallette en cuir.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#510Annibale Colombo
Een paar notenhouten kuipfauteuils met cannage. Gemerkt en serienummers 19728 & 19729.
Une paire de sièges baquets avec cannage en noyer. Marqués et numéros de série 19728 & 19729.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#566
Een commode met drie laden iin Lodewijk XVI-stijl met ingelegd biesje.
#93
“Herderskoppel”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel.
#621
Lot de trois coquilles d'escargots de mer dont une à décor bouddhique gravé et une à monture en laiton avec perles d'émail.No longer availableDim. l: 14 & 21 cmEstimate: € 50 / 80