Similar lots by type
-
#1039“Rivierlandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd. Handtekening gedeeltelijk onder kader.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#212“Boer met hond en werkpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘72.
“Fermier au chien et aux chevaux de trait”. Huile sur toile. Signée, monogrammée et datée ‘72.No longer availableDim. 68 x 55 cmEstimate: € 220 / 260 -
#599“Vijver aan een bosrand”. Olieverf op board. Niet gesigneerd.
“Etang au bord d’un bois”. Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#972“Hoevezicht” & “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd ‘FL’ en gedateerd 1945.
“Vue de ferme” et “Vue de village”. Huile sur toile. Les deux monogrammées FL et datées 1945.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#989Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 104 cmEstimate: € 180 / 240 -
#589Ch. Vandamme“Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1882.
“Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1882.No longer availableDim. 46 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#959“Christus aan het kruis”. Olieverf op koper. XVIIe eeuw.
“La crucifixion”. Huile sur cuivre. XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 240 / 360 -
#279Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891 - 1964“Wandelaar op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Promeneur à la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#601Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.
Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.No longer availableDim. 188 x 113 cmEstimate: € 200 / 300 -
#992Jules DecortPeriod: 1918 - 1999“Stilleven met koper en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux cuivres et oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 180 / 240 -
#602Eric KengenPeriod: °1952“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500 / 700 -
#969“Schapen en een geit”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Herdoekt. Op de lijst toegeschreven aan L.P. Ommeganck.
“Moutons et chèvre”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Retoilée. Attribuée sur le cadre à L.P. Ommeganck.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#556Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200 / 240 -
#269Huysmans“Boomgaard”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Le verger”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#592Jan De BelderPeriod: °1953“Neerhof met kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935. Restauratie.
“Basse cour aux poules”. Huile sur toile. Signée et datée 1935. Restauration.No longer availableDim. 45 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#752J. de Bruyn“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#594“Landschap met dorp in de verte”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage à l’étang, un village dans la distance”. Huile sur carton. Signée.No longer availableDim. 38 x 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#962Charles II Van den EyckenPeriod: 1859 - 1923“Honden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
“Le concurrent”. Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#1083HooverEen wijnkoelkast. met doorzichtige deur.
Frigo à vin à porte vitrée.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#627“Arend”. Beeldhouwwerk in marmer.
“Aigle”. Sculpture en marbre.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#604Eric KengenPeriod: °1952“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#1081La SommelièreEen grote wijnkoelkast.
Grande frigo à vin.No longer availableDim. H. 187 cmEstimate: € 120 / 180 -
#622Pol. Lombard“Zicht op Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 48cmEstimate: € 50 / 80 -
#609Eric KengenPeriod: °1952“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000
Other lots in this auction
-
#4Een lot van drie werken, bestaande uit een studie van een vrouw en een man, potlood op papier, een oude gravure met een voorstelling van het kasteel Sans Soucy en een litho getiteld ‘David Copperfield on his way to school’.
Lot de trois oeuvres comprenant un croquis d’un homme et une femme en crayon sur papier, une ancienne gravure représentant Sans Soucy et une litho au titre “David Copperfield on his way to school”.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#906Een salongarnituur in Lodewijk XV-stijl van witgelakt en deels gepolychromeerd hout, bestaande uit een tweezitsbank en twee armstoelen.
Garniture de salon de style Louis XV en bois laqué blanc et partiellement doré, comprenant un canapé deux places et deux fauteuils.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#171Cuba-Havana“Montecristo”. Een houten kistje, gemerkt Cohiba met 21 sigaren aangekocht 16 juli 2016 met vochtigheidsmeter.
“Montecristo”. Coffret en bois marqué Cohiba contenant 21 cigares achetés le 16 juillet. Avec hygromètre.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#1094Een notenhouten bijzetkastje met een groot en een klein deurtje en een glazen blad.
Petit meuble d’appoint en noyer avec deux petites portes et une tablette en verre.No longer availableDim. b: 63 cmEstimate: € 40 / 50 -
#449“Compositie” Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Popzyk.
“Composition”. Huile sur panneau. Porte une signature: Popzyk.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 260 / 300 -
#595Een halssnoer van stokjes bloedkoraal.
Collier de parties de corail rouge.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#182Jef Van Grieken“Pitzemburg IV”. Ets. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 8/30.
“Pitzemburg IV”. Eau-forte. Signée, datée 1992 et numérotée 8/30 hors planche.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1019“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#435Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#607SitzendorfEen paar kandelaars van meerkleurig porselein in barokke stijl, versierd met dansende putti. Onderaan gemerkt.
Paire de candélabres en porcelaine polychrome de style baroque décorés de putti dansant. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 69 -
#828Een rechthoekige spiegel, omlijsting van spiegelglas.
Miroir rectangulaire à encadrement miroité.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#726Een nest of tables van mahoniehout met kalfsleren blad in Regency-stijl. We voegen er twee soortgelijke bijzettafeltjes aan toe.
Suite de tables de gigogne en acajou à tablettes en vachette. Style Regency. Nous ajoutons deux tables d’appoint dans le même genre.No longer availableEstimate: € 50 / 80

