Similar lots by type
-
#391
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit vaasjes, glaasjes, een schenker, onderzetters, enz.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant des vases, des verres, une verseuse, des sous-verres etc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#336
Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Grand candélabre en métal, monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30/40 -
#224
Een bronzen vrouwencorpus, gemonteerd als wandlamp.
Torse de femme en bronze, montée en lampe.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/200 -
#21
Een lot van vier teddyberen.
Un lot de quatre ours en peluche.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#574
Een tschako van het eerste regiment grenadiers. België, model 10 december 1843.
Shako du premier régiment de grenadiers belges, modèle 10 décembre 1843.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#245
Een 18 karaats geel gouden geweven armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Un bracelet tissé en or jaune 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 63,90 gEstimate: € 2000/2400 -
#540
Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een gegraveerd kruisje van 18 karaats geel goud.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec une croix gravée en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 5,47 gEstimate: € 170/250 -
#542
Een XIXe eeuwse Belgische rijkswachterstschako.
Shako de la gendarmerie. Belgique, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#678
Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische burgerwacht.
Shako de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#522Ruhi
“Nettenboeters”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1957. Turkse school.
“Fileurs”. Huile sur carton. Signé et daté 1957. Ecole turque.No longer availableDim. 53 x 59 cmEstimate: € 200/250 -
#477
Een vitrine-automaat in de vorm van een jonglerende clown. Vermoedelijk Duitsland, omstreeks 1970.
Automate de vitrine en forme de clown jouant la trompette. Probablement Allemagne vers 1970.No longer availableDim. h: 78 cm -
#139Alfons VerheyenPeriod: 1903 - 1990
“Zicht op de Oostzee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de la Mer de l’Est”. Huile sur panneau. Signé et daté 1935.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#353
Een paardenkoets met personages en een lampvoet met twee jongens bij een vijver van meerkleurig porselein.
Un carrosse à chevaux et personnages et un pied de lampe avec deux garçons près d’un étang en porcelaine polychrome.No longer availableDim. 21 en 18 cmEstimate: € 60/80 -
#381
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze vaas, een vaas met bloemendecor op groene achtergrond en een mauve gedubbelde coupe op voet. De laatste met randschilfer.
Lot de cristaux, comprenant un vase incolore, un vase à décor floral sur fond vert et une coupe doublée mauve sur piédouche. Ce dernier à éclat.No longer availableDim. h: 22 - 30 cmEstimate: € 40/60 -
#231
Een Oosters houten koffertje met munten. Waarvan: Belgische zilveren munten, 12 x 250 BEF (Boudewijn 25 jaar koning), 7 x 100 BEF (Belgische koningen), 28 x 50 BEF (Mercurius en 1 x Huwelijk Boudewijn en Fabiola en 1 x Expo ‘58), 3 x 20 BEF (Mercurius). Samen ongeveer 800 g (835/1000). Verder Amerikaanse munten (zilveren dollars e.a.), 2 x 500 BEF (België 150 jaar), Een groot aantal internationale munten, aangeboden n.a.v. de ASLK Spaarmaand “Van Korea tot Brazilië...”). En 2 bronzen penningen m(..)
Petit coffre oriental contenant un lot de monnaies.No longer availableEstimate: € 220/250 -
#622
Een XIXe eeuwse talpa kolbak van de Belgische artillerie.
Bonnet à poil taupe de l’artillerie belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180/220