Other lots in this auction
-
#447Mangani Porcellane d’arte, ItaliaEen blauw porseleinen, vintage Italiaanse tafellamp met glazen kap. Versierd met planten decor en onderaan gemerkt.
A blue porcelain, vintage Italian table lamp with glass shade. Decorated with plant decor and marked - "Made in Italy" at the bottom.No longer availableDim. 48 cm x Ø 44 cmEstimate: € 150 / 200 -
#101Paul SerstéEen terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.
A terracotta bust of a boy's head on a wooden base. Signed on the bottom "P. Sestre”.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#605Val Saint Lambert.Een kristallen fluitvaas blauw in de massa. Circa 1900.
A crystal fluted vase with blue in the mass. Circa 1900.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#569Een paar landschappen met personages. Houtskool op papier. Engelse School XIXde eeuw. Onleesbaar gesigneerd, kleine letsels. (AID2907).
A few landscapes with characters. Charcoal on paper. English School XIXth century. Illegibly signed, small injuries. (AID2907).No longer availableDim. 29 x 23,5Estimate: € 200 / 300 -
#463Een paar Chinees porseleinen Guanyin beeldjes. 1 vinger afgebroken bij 1 beeldje.
A pair of Chinese porcelain Guanyin figurines. 1 finger broken off at 1 figurine.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 475 / 525 -
#410Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.
Un collier de perles naturelles avec un fermoir en argent. Et un ras de cou avec perle de couleur. Nouvel orfèvre d'Augsbourg.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#34Een mapje met diverse, architecturale tekeningen op papier.
A folder with various architectural drawings on paper.No longer availableDim. A 4Estimate: € 40 / 60 -
#504“De verleiding.” Olieverf op paneel. Vernis beschadigd.
"The temptation." Oil paint on panel. Varnish damaged.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#198Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.
A pair of bronze bookend figurines of elephants.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 425 / 475 -
#491Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.
Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.No longer availableEstimate: € 220 / 260 -
#500Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.52 ct.No longer availableDim. 16,20 gEstimate: € 2400 / 2500 -
#209Wilhelmus Van Der SalmPeriod: 1918-1985“Soir sur le Lac”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Van Der Salm”.
Soir sur le Lac. A painting, oil on panel. Signed "Van Der Salm".No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 80 / 120


