Other lots in this auction
-
#469
“Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.
"Cavalier chinois, Kuan Yung Chang, général de la 5e dynastie". Lithographie blanc sur noir. Marqué. La plaque originale date du XIIème siècle.No longer availableDim. 35 x 22,5 cmEstimate: € 120/200 -
#27
Een metalen fotokader met hellebaarden en helm met pluimen, met oude foto van een bezorgd kind.
A metal photo frame with halberds and plumed helmet, with an old photo of a worried child.No longer availableDim. 31 x 20 cmEstimate: € 50/60 -
#660
Een groot lot Oosterse dolken, we voegen er nog een jagersmes en een houten knuppel aan toe.
A lot of Oriental daggers, together with a hunter’s knife and a wooden bat.No longer availableDim. l: 46 - 53 cmEstimate: € 50/80 -
#142
Een houten Boulle commode met 2 laden. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.
A wooden Boulle commode with 2 drawers. Painted black with gold color and decorated with ornaments.No longer availableDim. 87 x 128 x 58 cmEstimate: € 475/525 -
#633Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met groene accenten. Onderaan gesigneerd.
A cut crystal vase with green accents. Signed at the bottom.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80/100 -
#180
Een 14 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
A 14 carat white gold necklace set with diamonds and baguettes with a combined weight of +- 3 ct.No longer availableDim. 14,32 gEstimate: € 1500/1600 -
#363
Een Afrikaans hout gesculpteerd masker/beeldje.
An African wood sculpted mask/figurine.No longer availableDim. 22cmEstimate: € 40/50 -
#670
‘Garibaldi.’ Polychroom aardewerken beeldje.
“Garibaldi”. A multicolored earthenware figurine.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 35/45 -
#559
Kooiluchter van messing en met oranje glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.
Cage chandelier in brass and decorated with orange glass fruits in the spirit of Baguès. 60s-70s.No longer availableDim. H: 80 cmEstimate: € 180/240 -
#412Rémy De Pillecijn
“De Schavuit”. Een schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Rémy de Pillecijn”.
"The Scaffold". A painting oil on canvas, signed at the bottom "Rémy de Pillecijn".No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#185
Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.
A small buffet with two double arched doors. England, era Edward VII. A door panel with a crack.No longer availableDim. 114 x 98 x 52 cmEstimate: € 200/240 -
#466
Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.
Coffret en bois suédois du début du XIXème siècle, renforcé de bandes en fer forgé. Daté 1803 à l'intérieur.No longer availableDim. 55 x 32 x 23 cmEstimate: € 140/160