Other lots in this auction
-
#86
Een kleine eikenhouten klapsecretaire met twee laden onder het klapblad en versierd met gebeeldhouwde Lodewijk XV-motieven.
Un petit secrétaire en chêne avec tablette abattante avec deux tiroirs sous la tablette, décorations de motifs Louis XV.No longer availableDim. 100 x 80 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#811
Drie elegante porseleinen groepjes.
Trois groupes élégants en porcelaine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#651
Een Afrikaans masker van gesculpteerd en zwartgepatineerd hout. Hoorn gerestaureerd.
Masque africain en bois sculpté et noirci. La corne restaurée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#47
Een lot van vijf stuks Delfts aardewerk.
Un lot de cinq pièces en faïence de Delft.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 50 / 60 -
#177
Twee zilveren schaaltjes met randen in accolade. Gemerkt van Delheid.
Paire de plats en argent massif aux rebords en accolade. Poinçons de Delheid.No longer availableDim. Ø: 22 cm en 552,37 gEstimate: € 200 / 260 -
#372
“XVIIIe eeuwse jachtscène”. Een modern wandtapijt.
“Scène de chasse du XVIIIe siècle”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 105 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#596
Een Louis Philippe klapsecretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou ouvrant à deux portes vers le bas et un tiroir en doucine au dessus de l’abattant. Tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 154 x 105 cmEstimate: € 180 / 220 -
#74A. Bastien
“Stilleven met kersen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux cerises”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#206
Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge Anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#427
Een schemerlampje gemonteerd op een wierookbrander van blauw en wit Chinees porselein met een drakendecor.
Une lampe montée sur un brûle-parfum en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de dragons.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 25 / 30 -
#402Isidore Opsomer
“Sint-Andries”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat en met opdracht.
”Saint-André”. Une gravure. Signée hors planche, avec dédicace.No longer availableDim. 19 x 14,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#163
“Allegorische kinderfiguren.” Twee bronzen. Naar Moreau.
“Enfants allégoriques”. Deux sculptures en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. h: 63 & 54 cmEstimate: € 150 / 200