#46Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.
#702“Man met vogel”. Tekening op papier. Gemonogrameerd ‘Plf’ en gedateerd ‘92.
”Homme et oiseau”. Dessin sur papier. Monogramme ‘Plf’ et daté ‘92.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#414Een luchter met kristallen bloempjes.
Un lustre à fleurs en cristal.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#371Een lot oude boeken, vooral m.b.t. Antwerpen.
#3Een lot medailles en speldjes (een dertigtal). Overwegend m.b.t. W.O. I en Albert I. Evenals drie biljetten (van 1 en van 2 BEF) van 1914, ‘15 en ‘20, een gepolijste schijf van een geode en een oude zilveren vork. Delheid 1815-1832.
Un lot de médailles et d’épingles(+- 30). La plupart en relation avec la Première Guerre Mondiale et Albert I. Également trois billets de 1 et de 2 francs belges de 1914, 1915 et 1920. Aussi un disque d’une géode et une ancienne fourchette en argent Delheid 1815 - 1832.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#377“Havendienst Antwerpen”. Een bronzen plaquette op groen marmer. 1949.
#646HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#447Een reeks van vier gebeeldhouwde stoelen.
Une série de quatre chaises sculptées.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#765Een zilveren armband met gouden bolletjes.
#208Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#249“Stilleven met fruit, kruik en lamp”. Olieverf op doek.
”Nature morte, fruits, lampe et cruche”. Huile sur toile.No longer availableDim. 66 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#623Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van kostbaarheden in reliëf. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de pièces précieuses en relief. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180 / 220