#555Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#202Frans Van Mieris“De charmeur”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
”Le charmeur”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 26 x 23 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#745Een 18 karaats wit en gouden Victoriaanse ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague victorienne en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,61 gEstimate: € 350 / 450 -
#434Twee antieke houten haardstoeltjes.
Deux petites chaises en bois antique.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#563Een wandelstok van gesculpteerd been en gezwart hout.
#494“Spelend jongetje op straat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#110Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,10 ct. GH VS. en een Australische parel. Met certificaat.
Chaîne en or rose 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct GH VS et d’une perle d’Australie. Avec certificat.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 400 / 500 -
#713Een tegel van Chinees porselein, versierd met blauwe motieven. Restauratie.
Un carreau en porcelaine de Chine, décoration de motifs bleu. Restauration.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 85 / 100 -
#538Een kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een vogel in het plat.
Un bol en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de fleurs.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 85 / 100 -
#566MahalHandgeknoopt wollen tapijt. Centraal bloemenmotief op rode fond. Brede boord met herati op nachtblauwe fond. Slijtage.
#644Een klein barmeubeltje in de vorm van een bierton.
Un petit meuble de bar sous forme de fût.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 30 / 50