Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Brochure “Pele”, PELE-GALA met handtekening N2, R. ANTWERP F.C.
Brochure “Pele”, PELE-GALA met handtekening N2, R. ANTWERP F.C.

Brochure “Pele”, PELE-GALA met handtekening N2, R. ANTWERP F.C.

Brochure « Pele », PELE-GALA avec signature N2, R. ANTWERP FC.
Dim. 29x23 cm
SKU: 3101230099.
Categories: curiosa, Papier.
Auction day: 31 January 2023 19:00
Catalogue #99
Estimate: € 170 / 190
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #519
    Keith Haring

    “Ongetiteld” Litho op papier door “Keirth Haring Copyright Foundation”, licensed by Artesar, New York, genummerd 33/73.

    "Sans titre" Lithographie sur papier par "Keirth Haring Copyright Foundation", sous licence Artesar, New York, numéroté 33/73.
    No longer available
    Dim. h62 x 76,5cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #22
    Dirk Baksteen
    Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971

    “Afrikaans tafereel”, ets, gesigneerd, circa 1939.

    « Scène africaine », gravure, signée, vers 1939.
    No longer available
    Dim. h14,5 x b10,5cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #432

    “Moderne compositie met zwart en rood”, schilderij op papier.

    « Composition moderne avec du noir et du rouge », peinture sur papier.
    No longer available
    Dim. h54,5cm x b64cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #452
    Guy Vandenbranden
    Period: 1926 - 2014

    “Geometrisch schilderij.” acryl op paneel, zonder titel gesigneerd.

    "Peinture géométrique." acrylique sur panneau, sans titre, signé.
    No longer available
    Dim. h22,5cm x b16,5cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #684
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Koppel met geometrisch detail”, litho op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 15/99.

    "Couple au détail géométrique", lithographie sur papier, signée hors et numérotée 15/99.
    No longer available
    Dim. h 74cm x 54cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #652

    “Shiva”. Oost-Indische inkttekening op papier.

    "Shiva". Dessin à l'encre de Chine sur papier.
    No longer available
    Dim. 35 x 44 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #674
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Naakt met geometrisch detail”, litho op papier, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/99.

    « Nu aux détails géométriques », lithographie sur papier, signée hors et numérotée 26/99.
    No longer available
    Dim. h 74cm x 54cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #472
    Jef Van Tuerenhout

    “De Godin”, litho genummerd 21/150, gesigneerd buiten de plaat.

    « La Déesse », lithographie numérotée 21/150, signée hors planche.
    No longer available
    Dim. h76cm x b54cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #614
    Jan Hertog

    “Twee vrouwen” schilderij op papier, gemengde techniek, gesigneerd “Hertog Jan 01”.

    "Deux femmes" peinture sur papier, technique mixte, signée "Hertog Jan 01".
    No longer available
    Dim. h44,5 x b60cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #561
    H. Tinsely & Co., LTD

    Galvanometer, gemarkeerd “H. Tinsely & Co., Ltd”.

    Galvanomètre, marqué « H. Tinsely & Co., Ltd ».
    No longer available
    Dim. h18,5 x 26 x 38
    Estimate: € 45 / 55
  • #292
    Fosco Quergo

    “Scene uit de Camargue”, aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd 1991. Zonder glas.

    « Scène de Camargue », aquarelle sur papier, signée et datée 1991.
    No longer available
    Dim. 65x50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82
    Felix Timmermans

    Lot “Zonder titel”, ingekleurde tekening op papier, ingekaderd, gesigneerd Felix Timmermans en boek getiteld “Grote ontmoetingen - Felix Timmermans” door José de Ceulaer, uitg. 1978.

    Lot « Sans titre », dessin en couleurs sur papier, encadré, signé Felix Timmermans et livre intitulé « Grote ontmoetingen - Felix Timmermans » par José de Ceulaer, éd. 1978.
    No longer available
    Dim. h14cm x b11cm
    Estimate: € 110 / 130
  • #444
    Benny Blommaert

    “Naakt perspectief”, pastel op papier, gesigneerd.

    « Perspective nue », pastel sur papier, signé.
    No longer available
    Dim. 56x45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #264
    Alphonse Mora
    Period: 1892-1969

    “Boer met paard en kar”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    Fermier avec cheval et charrette. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #649
    Sabena

    Litho, Ed. “LINSMÔ”, afbeelding Afrikaanse krijgervrouw. Een Duitstalige vintage affiche voor de ter ziele gegane luchtvaartmaatschappij.

    Litho, éd. « LINSMÔ », image de femme guerrière africaine. Une affiche vintage en allemand pour la compagnie aérienne disparue.
    No longer available
    Dim. h49cm x b3Sabena, Belgische Luftverkehr0cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #464
    Beniti Cornelis
    Period: 1946-2017

    “Compositie”, zeefdruk op papier, épreuve d’artiste, gesigneerd.

    « Composition », sérigraphie sur papier, épreuve d'artiste, signée.
    No longer available
    Dim. h72,5cm x b55cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #429

    Een paar Japanse gekleurde houtdrukken. Eén met barst door het midden.

    Une paire de gravures sur bois colorées japonaises. Une avec une fissure au milieu.
    No longer available
    Dim. 34 x 23 cm x 2
    Estimate: € 120 / 200
  • #568
    Pathé-Baby

    Filmprojector “Pathé Baby” in houten omkasting, met documentatie.

    Projecteur de film "Pathé Baby" dans un boîtier en bois, avec documentation.
    No longer available
    Dim. h35 x 30 x 30cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #158
    Victor Paillard & Romain, Paris

    Een driedelig klokstel van brons en zwart marmer. De pendule versierd met een beeld van een spinnende jonge vrouw, naar Mathurin Moreau, de kandelaars in de vorm van kruikdraagsters naar Grieks voorbeeld. Goede staat, met slinger en sleutel. Frankrijk, XIXde eeuw.

    Une garniture de cheminée en trois pièces en bronze et marbre noir. La pendule ornée d'une statue de jeune femme filante, d'après Mathurin Moreau, les bougeoirs en forme de porteurs de cruches d'après un exemple grec. Bon état, avec balancier et clé. France, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 69 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #465

    Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 4,90 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #418

    Een lotje Congolese postzegels en eerstedaguitgaven.

    Lot de timbres congolais et d'émissions premier jour.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #32
    Lydia Verlee
    Period: °1939

    “Voorjaarsbloesem.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Fleur de printemps." Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. h25 x b15cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #645
    Gustave Van Vaerenbergh

    Een jongen en een meisje onder een paraplu. Terra cotta groep. Gesigneerd en genummerd.

    Un garçon et une fille sous un parapluie. Groupe en terre cuite. Signé et numéroté.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #297

    Een gedeelte visservies bestaande uit 5 diepe en 6 platte borden en een schotel. Met de hand versierd en gemonogrammeerd PL, France. Gedateerd 1955 en met opdrachten.

    Une partie de service à poisson composée de 5 assiettes creuses et 6 plates et d'une soucoupe. Décoré à la main et monogrammé PL, France. Daté 1955 et dédicacé.
    No longer available
    Dim. Ø: 19-27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #670

    Collectie strips, 93 items, diverse titels, Bessy, Karl May, De Rode Ridder, Safari, Bakelandt, Jerom, Robert en Bertrand, Blauwbloezen.

    Collection de bandes dessinées, 93 pièces, divers titres, Bessy, Karl May, De Rode Ridder, Safari, Bakelandt, Jerom, Robert et Bertrand, Blauwbloezen.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #694

    Een klein Chinees houten sokkeltje met gesculpteerd decor in het blad onder glas en drakenkoppen op de hoeken.

    Petit socle en bois à décor sculpté dans la tablette sous verre. Têtes de dragon sur les coins. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #34
    Luce Versluys
    Period: °1912

    “Oosters stadje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Petite ville orientale”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #53

    Handtas van lichtbruin leder. Lichte slijtage.

    Sac à main en cuir marron clair. Usure légère.
    No longer available
    Dim. 19 x 29 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #356

    Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.

    Fauteuil sculpté de style Louis XVI. Couverture à remplacer.
    No longer available
    Dim. H:85 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #673

    Een gevarieerd lot: een Afrikaanse vliegenmepper van buffelstaart en hout, een ingelegd Oosters handspiegeltje, een waaier van gelakt hout en bedrukt papier (letsel), een oude diabolo van hout, riet en been, gemerkt en met patent, een aardewerken pijp met lange stel, twee Afrikaans speertjes met kralen, een strijkstok, ingelegd met zilver en parelmoer, gemerkt J.P. Bernard, Bruxelles en een lang smeedijzeren haardijzer uit de XVIIde eeuw (135 cm).

    Un lot varié : une tapette à mouches africaine en queue de buffle et bois, un miroir à main oriental marqueté, un éventail en bois verni et papier imprimé (accident), un diabolo ancien en bois, roseau et os, marqué et avec brevet, une pipe en faïence à longue tige, deux lances perlées africaines, un arc incrusté d'argent et de nacre, marqué JP Bernard, Bruxelles et un long foyer en fer forgé du XVIIe siècle (135 cm).
    No longer available
    Dim. L: 7-140 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More