Similar lots by type
-
#117Bronzen beeldje, Weense Dame in badpak met hoed, open vouwende handdoek, gemarkeerd onderaan.
Figurine en bronze, Dame viennoise en maillot de bain avec chapeau, serviette dépliante, marquée en bas.No longer availableDim. H: 8 cmEstimate: € 200 / 230 -
#153Emile Picault“Opus Improbum Omnia Vincit”, beeld in gepatineerd brons, gesigneerd.
« Opus Improbum Omnia Vincit », sculpture en bronze patiné, signée.No longer availableDim. h35cm x b13,5cmEstimate: € 325 / 350 -
#553Een grote cloisonné vaas van brons. Verlichting binnenin. Chinees werk.
Un grand vase cloisonné en bronze. Eclairage à l'intérieur. Travail chinois.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 200 / 280 -
#167“Geneigter Frauenkopf”. Bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.
“Geneigter Frauenkopf”. Buste en bronze, d'après Wilhelm Lehmbruck.No longer availableDim. h 43 x b 37 cmEstimate: € 1250 / 1500 -
#228Een gedetailleerde miniatuurploeg van brons, geciseleerd en bruin gepatineerd.
Une charrue miniature détaillée en bronze martelé et patiné brun.No longer availableDim. L.24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#107Vic GentilsTriptiek van brons, genummerd 173/197, gesigneerd.
Triptyque en bronze, numéroté 173/197, signé.No longer availableDim. 23x12.5 cmEstimate: € 175 / 225 -
#487Bronzen donker gepatineerd gestileerd beeld van een zittende kat, Art Deco.
Sculpture stylisée en bronze à patine foncée d'un chat assis, Art Déco.No longer availableDim. h45cmEstimate: € 700 / 800 -
#41Drie Afrikaanse gewichten van brons: een vis, een pad en een masker. Ghana.
Trois poids africains en bronze : un poisson, un crapaud et un masque. Ghana.No longer availableDim. L: 7-14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#161Léopold Harzé“Gros-René & Marinette” lot van 2 bronzen beeldjes, gesigneerd Leop. Harzé. Gegoten door Cie des Bronzes Bruxelles.
"Gros-René & Marinette" lot de 2 statuettes en bronze, signées Léop. Harze. Fonte par la Cie des Bronzes Bruxelles.No longer availableDim. h29cmEstimate: € 600 / 700 -
#168Een paar bronzen Cupido kandelaren met 3 vergulde lichtpunten, op messing sokkel en witmarmeren voetstuk.
Une paire de bougeoirs Cupidon en bronze à 3 points lumineux dorés, sur socle en laiton et socle en marbre blanc.No longer availableDim. h62cmEstimate: € 1750 / 2000 -
#171Een paar bronzen beeldjes, liggende leeuwen.
Une paire de figurines en bronze, des lions couchés.No longer availableDim. h 16 x l32 cmEstimate: € 330 / 350 -
#488Bronzen beeld “Het Paard”, naar Fernando Botero, donkergepatineerd.
Sculpture en bronze "Le Cheval", d'après Fernando Botero, à patine foncée.No longer availableDim. h32,5 x b33cmEstimate: € 250 / 275 -
#113Bronzen beeldje “Pierrot” op rond onyx schaaltje.
Figurine en bronze "Pierrot" sur un plat rond en onyx.No longer availableDim. h 13,5 x Ø 7,5 cmEstimate: € 225 / 250 -
#121Frederic RemingtonGrote beeldgroep in brons “The Mountain Man”, naar Frederic Remington, posthume geut.
Grand groupe sculptural en bronze « The Mountain Man », d'après Frederic Remington, fonte posthume.No longer availableDim. h85 x b39 x l39cmEstimate: € 850 / 1000 -
#163“Venus van Milo” Bronzen beeld, Griekse godin Aphrodite (Romeinse godin Venus), de godin van de liefde en de schoonheid. Kleine barst thv sluier over linkervoet.
"Vénus de Milo" Statue en bronze, déesse grecque Aphrodite (déesse romaine Vénus), la déesse de l'amour et de la beauté. Petite fente au niveau du voile sur le pied gauche.No longer availableDim. h 87 x b 23 cmEstimate: € 600 / 700 -
#248Christus aan het kruis, bronzen beeldje in ovale kader, fluwelen bekleding. XIXde eeuw.
Christ en croix, statuette en bronze dans un cadre ovale, couverture en velours. XIXème siècle.No longer availableDim. h27cm x b21cmEstimate: € 100 / 120 -
#493Art Deco modern gestiliseerd bronzen beeld, vrouw in geknielde houding en gespreide armen, naar Oswald Herzog.
Sculpture en bronze stylisé moderne Art Déco, femme agenouillée et bras écartés, d'après Oswald Herzog.No longer availableDim. h 36 x 64 cmEstimate: € 1250 / 1500
Other lots in this auction
-
#596Staande klok. Geelkoperen wijzerplaat gemerkt Thomas Willson, Dunstable. XIXde eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en cuivre jaune marqué Thomas Willson, Dunstable. XIXème siècle.No longer availableDim. H: 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#697Een lot van vier kleurloos glazen schenkkannen, waarbij één met geslepen ruitmotief en een andere gemerkt van Marimekko (Finland).
Lot de quatre cruches en verre incolore, l'une à motif de diamant taillé et l'autre marquée par Marimekko (Finlande).No longer availableDim. h: 20 - 27 cmEstimate: € 25 / 40 -
#189“Het kaartspel.” Olieverf op doek. 18de eeuws werk, herdoekt.
"Le jeu de cartes." Huile sur toile. Travail du 18ème siècle, retoilée.No longer availableDim. 86 x 70 cmEstimate: € 500 / 800 -
#620JunghansEen art deco staande klok. Wijzerplaat witgelakt en met zwarte Arabische cijfers Compleet met slinger en drie gewichten. Gemerkt.
Une horloge grand-père art déco. Cadran laqué blanc et chiffres arabes noirs Complet avec balancier et trois poids. Marqué.No longer availableDim. H. 190 cmEstimate: € 55 / 80 -
#252Gaby Da PauwPeriod: 1924 - 2000“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 50 / 100 -
#28Muziekdoos - sigarettenhouder, Mahonie met ingelegd parelmoeren detail.
Boîte à musique à cigarettes, acajou avec détail incrusté de nacre.No longer availableDim. h 12,5cm x b 21cm x l 11,5cmEstimate: € 100 / 50 -
#445Een 14 karaats geelgouden ring bezet met topaas en twee rode cabochons.
Une bague en or jaune 14 carats sertie d'une topaze et de deux cabochons rouges.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 180 / 250 -
#204Paul MathieuPeriod: 1872-1932“Rivieroever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1908.
« Au bord de la rivière ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1908.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 300 / 400 -
#49Charles Leonard“Stadsgezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#77Een lot Frans aardewerk, bestaande uit twee inktstellen en een olie- en azijnstelletje. Alles met recipiënten en stopjes. Vroeg XIXe eeuw.
Lot de poterie française, composé de deux sets d'encre et d'un set huile et vinaigre. Le tout avec récipients et bouchons. Début XIXème siècle.No longer availableDim. H: 6-16 cmEstimate: € 100 / 140 -
#489“Kubistische Compositie”. Houtskool op papier.
"Composition cubiste". Fusain sur papier.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#328Twee oude Engelse puzzels, waarvan één van de Cunard Line White Star Jig-Saw Puzzle, beide uitgegeven door de Chad Valley Co Ltd. De volledigheid niet nagegaan. We voegen er een houten LabyrIntspel aan toe, uitgegeven door Brio of Sweden. Alle in oorspronkelijke doos.
Deux anciens puzzles anglais, dont l'un du Cunard Line White Star Jig-Saw Puzzle, tous deux publiés par Chad Valley Co Ltd. Complétude non vérifiée. Nous ajoutons un jeu LabyrInt en bois, édité par Brio of Sweden. Le tout dans sa boite d'origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80


