Similar lots by type
-
#322Karl Blynckens (?)
“Straat in een Zuid-Franse stad”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd C.B. en achteraan gesigneerd.
“Rue dans une ville du Midi”. Huile sur toile. Monogrammée C.B. et signée au verso.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#1133
Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#757
Een luchter van koper en brons met drie dubbele lichtpunten en een centrale lamp, gedragen door een putto met een porseleinen roosje.
Lustre en cuivre et bronze à trois lumières doubles et une lampe centrale porté par un putto avec une rose en porcelaine.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#866Carl, Paris
Twee houten vintage bijzettafeltjes, versierd met resp. bruine en groene glazen plaatjes. Met twee bijpassende lampen. Jaren ‘70. Kleine beschadiging onderaan één van de lampen.
Deux guéridons vintage en bois décoré de plaques en verre brun et vert. Avec deux lampes assorties. Années 70. Petit dégât à l’une des lampes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1125Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren luchter met drie bloemvormige lichtpunten en één lichtpunt in het midden en versierd met rozenranken.
Lustre en fer forgé à trois lumières en forme de fleurs et une lumière centrale. Décor de guirlandes de roses.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#1138
Een bronzen luchter in barokke stijl met zes lichtpunten.
Lustre en bronze de style baroque à six lumières.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#407
Een bronzen luchtertje in de vorm van gebladerte met bloemvormige glazen kapjes.
Petit lustre en bronze en forme de feuillages aux abat-jour en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 30/40 -
#1134
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Lustre en bronze à six lumières.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#400
Een koperen luchter in Empirestijl met zes lichtpunten en bovenaan versierd met kleine engelenkopjes. Jaren ‘20.
Lustre en cuivre de style Empire à six lumières et le dessus décoré de têtes d’angelots. Années 20.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#386
Bronzen kandelaar in Renaissancestijl, gedreven decor met engelenkoppen. Op drie bolpootjes en gemonteerd op elektriciteit.
Candélabre en bronze de style Renaissance à décor repoussé de têtes d’angelot. Sur trois pieds boules et monté à l’électricité.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#771
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#767
Een messingen luchter met acht lichtpunten, versierd met gebladerte en vogelkoppen.
Lustre en laiton à huit lumières décoré de feuillage et de têtes d’oiseaux.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1127
Een art deco luchtertje van koper met vijf lichtpunten en versierd met gestileerde rozen.
Petit lustre art déco en cuivre à cinq lumières et décoré de roses stylisées.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#761
Een grote luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Grand lustre à huit lumières aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1115
Een gietijzeren staande kandelaar. Gemonteerd op elektriciteit.
Candélabre en fonte. Monté à l’électricité.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1145
Een luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Lustre à huit lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#843
Een kleine gefineerde commode met drie laden.
Commode en bois de placage ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. b: 44 cmEstimate: € 30/50 -
#116
Een fijn geknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen. Lichte slijtage aan de rand.
Carpette persane en laine et coton. Finement nouée à la main. Légère usure au bord.No longer availableDim. 241 x 156 cmEstimate: € 120/200 -
#907Stein
Twee bierpullen van melkglas en porselein. De eerste “Erinnerung an meine Dienstzeit” met afbeelding van Garnizoen Trier (H. 21 cm), gemerkt BMF (C. Koch GmbH, Nürnberg). De tweede met gedrukt decor van jagers in een boot (H. 28 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#452Diez
“Trekkende boer”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 36/50 buiten de plaat.
“Paysan à la trait”. Eau-forte. Signée et numérotée 36/50 hors planche.No longer availableDim. 45 x 58 cmEstimate: € 50/60 -
#1092
Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade in doucine.
Armoire à deux portes en placage d’acajou de style Louis-Philippe avec un tiroir en doucine. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 120/180 -
#908
Een mahoniehouten tafel met gecanneleerde poten op wieltjes.
Table en acajou aux pieds cannelés sur roulettes.No longer availableDim. 128 x 66 cmEstimate: € 100/160 -
#895Stein
Drie bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Eén met voorstelling van een picknick, één van 2,5 liter met “Kartenspielende Bauern” en één met paters aan de dis.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 26, 31 & 24 cmEstimate: € 30/50 -
#25
Een parelhalssnoer bezet met zilveren slot.
Collier de perles au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#237
“Queen Victoria & Prince Albert”. Twee beeldjes van Staffordshire aardewerk. XIXe eeuw. Schade aan de neus van Victoria. We voegen er een Madonna met Kind van Brussels porselein aan toe.
“Queen Victoria and Prince Albert”. Deux statuettes en faïence de Staffordshire. XIXe siècle. Dégât au nez de Victoria. Nous ajoutons une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120/200 -
#1051
Een ovale wandspiegel van gesculpteerd eikenhout, versierd met een bloemenguirlande.
Miroir ovale en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 50/80 -
#739
Een kalligrafische plaat, daterend van 1922 en een Chinese aquarel met vogels op een besneeuwde tak.
Une planche calligraphique datée 1922 et une aquarelle chinoise représentant des oiseaux sur une branche enneigée.No longer availableDim. 15 x 33,4 & 31 x 41 cmEstimate: € 40/50 -
#748
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80