#262Valerius De Saedeleer Armand Apol“Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gedateerd en genummerd buiten de plaat 19/250.
"Winter Landscape". A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed (Valerius De Saedeleer) in the plate, dated and numbered outside the plate 19/250.No longer availableDim. 54 x 61cmEstimate: € 100 / 200 -
#657Een faux-bamboo kapstok met hoedenplank. Massief messing. Ca 1950. 10 haken.
#582Rolls RoyceEen groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.
#136ImexcotraEen vintage vitrinekast van het merk Imexcotra uit Aalst.
#4Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971‘Veteraan’, een ets van Dirk Baksteen uit 1936, getekend binnen en buiten de plaat.
"Veteran," an etching by Dirk Baksteen from 1936, signed within and outside the plate.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#424Leo CleymansPeriod: °1937‘Winters rivierzicht’, olieverf op doek, getekend L. Cleymans.
'Winter river view', oil on canvas, signed L. Cleymans.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#396Maurice Burke ArkanaEen Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.
#427‘Hop’“Tendrement.” ‘Couple 1’. Abstract werk met hout en metaal. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’.
"Tenderness." 'Couple 1'. Abstract artwork with wood and metal. Monogrammed 'Hop' or 'VHop'.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 80 / 120