#391Tempeldanseres van gepatineerd en verguld brons.
Temple dancer made of patinated and gilded bronze.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#569Graf von Henneberg IlmenauEen 15-delig porseleinen kobaltblauwe theeset, bestaande uit 6 kopjes en schoteltjes, theekan, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt. Ilmenau Graf von Henneberg Porzellan. Made in Germany.
#104Karel Jan Van den Heuvel‘Dorpszicht met hooischoven’, olieverf op doek, linksonder gesigneerd.
#471Enrique BrogliaEen deels verguld bronzen sculptuur op marmeren voet, Enrique Broglia. Gesigneerd.
A partially gilded bronze sculpture on a marble base, by Enrique Broglia. Signed.No longer availableDim. h 24 x 23 x 23 cmEstimate: € 500 / 700 -
#579Jozef Adriaan Callaerts“Conscienceplein te Antwerpenr”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#292‘Zicht op de Leie’, olieverf op doek in vergulde kader, links onder gesigneerd.
"View of the River Leie", oil on canvas in a gilded frame, signed in the bottom left corner.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#88Bert Nienhuis De DistelPeriod: 1890-1919Een geglazuurd, meerkleurige aardewerken vaas. Art Nouveau, toegeschreven aan Bert Nienhuis voor De Distel, Amsterdam. Diverse lichte breuk-en haarlijntjes aanwezig. Onderaan gemerkt.
A glazed, multicolored earthenware vase. Art Nouveau, attributed to Bert Nienhuis for De Distel, Amsterdam. Several minor cracks and hairlines present. Marked on the bottom.No longer availableDim. 32 x Ø20cmEstimate: € 150 / 200 -
#372Jules Van AelPeriod: 1912-1997‘Christus vermenigvuldigt de vissen’, gemengde techniek op papier, getekend J. Van Ael en gedateerd 1973.
A lot of 6 silver signet rings, some seals engraved with garnet. Archaeological finds, Roman.No longer availableDim. 75,25 gEstimate: € 200 / 300