#367
Beeldje van een officier te paard, gemarkeerd “Bertrand” .
#449
“Perzische ontmoetingsscène.” Tangka op doek.
#126
Une horloge de parquet du XIXe siècle. Noyer sculpté. Avec un mouvement de Wilhelmus Wessels 'Orlogiemaeker à Gelen'. En état de marche.No longer availableDim. h 266 cmEstimate: € 300 / 400 -
#648
#418
Een lotje Congolese postzegels en eerstedaguitgaven.
#700
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
#238
Een blauw en wit Delfts aardewerken schotel.
#516
Een mid century vitrine met koperbeslag en twee bolglazen wanden.
Une vitrine du milieu du siècle avec des montures en cuivre et deux parois de verre convexes.No longer availableDim. 135x46x180 cmEstimate: € 180 / 240 -
#427
Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.
#366
Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
#692
Twee reeksen van telkens twaalf kleurloos glazen cocktailglazen.
#428
Trois têtes de Bouddha en pierre dont une avec des traces de dorure. Asie du sud est.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 100 / 120