#308Een lot van 2 kleurloos kristallen karaffen.
#26Een oude massief eiken koffertje met gesculpteerde motieven op de voorkant.
An old solid oak chest with carved motifs on the front.No longer availableDim. 33 x 60 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#664R. Sobron‘Village Namurois’, een aquarel op papier, getekend R. Sobron.
'Village Namurois', a watercolor on paper, by R. Sobron.No longer availableDim. 32.5 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#87Een grote tabakspot in Delfts aardewerk met leeuwenkoppen, 2 rokende mannen in het decor en opschrift ‘Tabac Royal’. Met koperen deksel.
A large tobacco jar in Delft pottery with lion heads, 2 smoking men in the design, and the inscription 'Tabac Royal'. With a copper lid.No longer availableDim. h 43 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#521Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XIXde eeuw.
Bronze seated Buddha. Thailand, possibly 19th century.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#332A. Ruyter“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still Life with Flowers". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#225Een Biedermeyer tafeltje met een lade.
#433WiskemannEen Wiskemann koffie-en theeset, bestaande uit koffie-en theekan met houten heft, suikerpotje, melkkan en dienblad. Onderaan gemerkt en genummerd.
#530Eén wit en één geelgouden ketting 18 kt met hanger bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#177Een Oud-Romeins bronzen beeldje met vermoedelijke afbeelding van de godheid Mars.
An ancient Roman bronze figurine depicting the deity Mars.No longer availableDim. 6,5cmEstimate: € 150 / 250