Other lots in this auction
-
#224R. Salme
“Paysage panorama temps gris”. Olieverf op doek. Gesigneerd R. Salme.
"Landscape panorama, gray weather." Oil on canvas. Signed R. Salme.No longer availableDim. h 50 x b 65 cmEstimate: € 60/80 -
#411
Een keramisch art-deco beeld van 2 vissen met mooie craquelé. Vermoedelijk Frans werk. Kleine schilferschade aan de voet.
A ceramic Art Deco sculpture of 2 fish with beautiful craquelure. Presumably French work. Small chips to the base.No longer availableDim. h 30 x l 48 cmEstimate: € 80/120 -
#16
Een armstoel in massief eik en cannage, getorste delen en leeuwen in het snijwerk.
An armchair in solid oak with caning, twisted elements, and lions in the carving.No longer availableDim. 88 x 58 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#475
Een bloempot van Chinees porselein.
A Chinese porcelain flower pot.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 420/440 -
#441
“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.
"Brawling children." Sculpture in earthenware on a sturdy metal base. Illegibly monogrammed.No longer availableDim. h 11 cm (112 cm)Estimate: € 80/120 -
#174Cornelis KimmelPeriod: 1804-1877
‘Zomer en Winter te Middelburg’, een set van 2 schilderijen, olieverf op paneel, gesigneerd C. Kimmel.
"Summer and Winter in Middelburg," a set of 2 paintings, oil on panel, signed C. Kimmel.No longer availableDim. 20.5 x 31.5 cmEstimate: € 600/800 -
#402P. Madison
Een groot abstract schilderij, olieverf op doek, getekend P. Madison.
A large abstract painting, oil on canvas, signed P. Madison.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#159
Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)
Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)No longer availableEstimate: € 400/500 -
#154Jan Van Baelen
“Neerhofdieren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm animals." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 350/450 -
#242Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 64,5cmEstimate: € 150/250 -
#173Val Saint-Lambert
Een grote vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt en “M”.
A large vase made of cut crystal, colored red within the glass. Marked on the bottom and with an "M".No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 120/160 -
#191
“De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.
Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/400