Other lots in this auction
-
#250
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct. en een vierkante smaragd van +- 1,14 ct. Met ALGT certificaat.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,90 ct et d'une émeraude carrée de +- 1,14 ct Avec certificat ALGT.No longer availableDim. 5,76 gEstimate: € 1600/1700 -
#533Val Saint-Lambert
Een paar gegoten kristallen vazen, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.
Une paire de vases en cristal coulé, violet dans la masse. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h 37 & 33 cmEstimate: € 60/100 -
#86
Kinderwagentje van hout met twee plaatsen.
Poussette en bois à deux places.No longer availableDim. 62x80x52cmEstimate: € 80/100 -
#228
Een schemerlamp met kap van glas in lood met meerkleurig bloemendecor. Stijl Tiffany’s .
Lampadaire avec abat-jour en vitrail à décor floral multicolore. Style Tiffany’s.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/100 -
#564Jan De Winne
“Stilleven met appels en peren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1970.
"Nature morte aux pommes et aux poires". Huile sur toile. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#172Constantin MeunierPeriod: 1831-1905
“De Mijnwerker”. Bronzen hoogreliëf met donkerbruin patina. Gesigneerd.
"Le Mineur". Haut-relief en bronze à patine brun foncé. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 100/150 -
#223
Een paar koperen kandelaars rijkelijk gedecoreerd met fabeldieren.
Une paire de bougeoirs en cuivre richement décorés de créatures mythiques.No longer availableDim. h 82,5 cmEstimate: € 180/240 -
#191
Een witgepatineerde gietijzeren vogelbadje versierd met drinkende vogels.
Bain d'oiseaux en fonte patinée blanche à décor d'oiseaux buveurs.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120/140 -
#681
Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#588
Een Duitse kunststoffen pop met wollenkleertjes. Medio XXe eeuw.
Une poupée en plastique allemande avec des vêtements en laine. Milieu XXe siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#89Paul Permeke
“Stilleven met fazantenhen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte à la faisane." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#441
Een celadon kleurige vaas van chinees porselein.
Vase en porcelaine de Chine couleur céladon.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 160/180