#747Een golftas met elf golfclubs. Diverse merken.
#549“Vissersboot op de Nijl”. Aquarel op papier. Draagt handtekning ‘Ch. Godeby’.
”Bateau de pêche sur le Nil”. Aquarelle sur papier. Porte la signature ‘Ch. Godeby’.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#15Een 14 karaats wit goud speld bezet met kleine diamanten.
Epingle en or blanc 14 ct serti de deux petits diamants.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 100 / 120 -
#158Een brede houten tuinbank.
#642Een Chinese vitrinekast van zwartgelakt hout met twee deuren en twee laden.
#73Val St. LambertEen grote lampenvoet van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#682Nels Roodhart“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#205Een 18 karaats geel gouden munt 50 Frank Napoleon III omlijst met parels.
#214R. Dechamps“Boereninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#166Gebeeldhouwde eikenhouten bureautafel.
Un bureau en chêne sculpté.No longer availableDim. 118 x 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#31Altex ParisEen messingen theaterkijker.
Une paire de lunettes de théâtre en laiton.No longer availableEstimate: € 20 / 30