Similar lots by type
-
#378“Vlaggen en wimpels. Aandenken van Oud-Vlaenderen”. Een tweetalige uitgave.
”Drapeaux et banderoles. Souvenir de Oud-Vlaenderen”. Une édition bilingue.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#23Twee boeken:- “Sabena- De pioniersjaren”. Annelies Verbeke Ed. Lido, 2011.- “De aarde vanuit de hemel”. Yann Arthus-Bertrand. Ed. Lannoo, Tielt, 2001.
Deux livres:- “Sabena- De pioniersjaren”. Annelies Verbeke Ed. Lido, 2011.- “De aarde vanuit de hemel”. Yann Arthus-Bertrand. Ed. Lannoo, Tielt, 2001.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#753Een lot boeken:- “Vlaanderen door de eeuwen heen”. 2 delen. 1912 & 1913.- “Iconografie van Antwerpen. A.J.J. Delen. 1930.- “De strandloper van Marseille”. Emile Richebourg. - “Album Botanica”. Een album met chromo’s van Côte d’Or.
Un lot de livres:- “Vlaanderen door de eeuwen heen”. 2 volumes. 1912 & 1913.- “Iconografie van Antwerpen. A.J.J. Delen. 1930.- “De strandloper van Marseille”. Emile Richebourg.- “Album Botanica”. Un album chromo de Côte d’Or.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#737Een lot Franstalige boeken, waarbij Jules Verne, gebundelde tijdschriften en muziek. Negen stuks.
Un lot de livres en français, dont Jules Verne, des magazines et musique. Neuf pièces.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#829Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl met gevlochten zit en rug.
Une série de six chaises en acajou style Louis Philippe avec assises et dos cannées.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#78“Les roses”. Een beeld van zamak naar een werk van Charles Lévy. Beschadiging.
“Les roses”. Sculpture en régule d’après Charles Lévy. Dégât.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 75 / 100 -
#42Joseph Xavier VindevogelPeriod: 1859 - 1941“Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 18.5 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#242G. Lor“Labrador”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Labrador”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#485Art de France.Een tafellamp van oranje en blauw glaspasta. Recent werk. Gemerkt.
Une lampe de table en pâte de verre orange et bleue. Travail récent.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#379Een reeks van dertien oude prenten met thema’s uit de Godsdienstleer.
Une série de treize images anciennes en relation avec la Religion.No longer availableDim. 57 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#94André Charles VoillemotPeriod: 1822 - 1893“Colombine en Pulcinella”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1875. Herdoekt en opgefrist.
“Colombine et Pulcinella”. Huile sur toile. Signée et datée 1875. Retoillée et nettoyée.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#647Een concentrische bal en zijn staander van gesculpteerd ivoor met een decor van draken. China, eerste helft van de XXste eeuw.
Balles concentriques sur support en ivoire sculpté. Décor aux dragons. Chine, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 100 / 130 -
#308“Aartsengel bij de Heilige familie”. Een hoogreliëf van pijpaarde in ovaal kader met bol glas.
Archange et famille Sainte”. Un haut-relief en terre de pipe dans un encadrement ovale et verre bombé.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#802Een reeks van vier fraaie Regency stoelen van notenhout.
Une série de quatre chaises en noyer style Regency.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#554Ennoby“Brug”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
”Le pont”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 300 / 400 -
#623Inro versierd met karpers in reliëf en netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een visser met uitpuilende ogen. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Inro décoré de carpes en reliëf et un netsuké en ivoire sculpté représentant un pêcheurs aux yeux exorbités. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 7 en 4 cmEstimate: € 180 / 220

