Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Buildrager”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkeltje.

“Buildrager”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkeltje.

“Porteur”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille.
Dim. H: 18 cm
SKU: 2908170369.
Category: Beeld.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #369
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #177

    “Man met paard”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.

    “Homme et cheval”. Un groupe en bronze patiné sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #758
    Sitzendorf

    “Napoleon”. Een beeld van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt.

    “Napoléon”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque au dos.
    No longer available
    Dim. H: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #198
    Edouard Drouot
    Period: 1859 - 1945

    “Boerin met os”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Paysanne et boeuf”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #233
    Mierriet Bellens

    “Mélodie”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar Carrier-Belleuse. Gesigneerd.

    “Mélodie”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Carrier-Belleuse. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #372

    “Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout. Omstreeks 1900.

    “Vierge à l’enfant”. Une statue en bois sculpté et polychrome. ± 1900.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #173

    “Struisvogel”. Een beeld van donkergepatineerd brons.

    “Autruche”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #201
    Henri Louis Levasseur
    Period: 1853 - 1934

    “Gloire au travail”. Een groep van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine foncée. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #217
    Emmanuel Villanis
    Period: 1858 - 1914

    “Rebecca au puits”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel.

    “Rebecca au puits”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de fonderie
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #834

    “Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.

    “Nu baignant”. Une statue de jardin en bronze. Nous ajoutons un support en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm (beeld)
    Estimate: € 400 / 600
  • #207
    Emmanuel Villanis
    Period: 1858 - 1914

    “Seule”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel: Société des Bronzes Paris.

    “Seule”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de la fonderie: Société des Bronzes Paris.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 480 / 550
  • #621

    Een zittende kat van donkergepatineerd brons met vergulde halsband. Naar een voorbeeld van Amerigo Tot.

    Chat assis en bronze à patine foncée. Collier doré. D’après un exemple par Amerigo Tot.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #221

    “Kind met kat”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Auguste Moreau.

    “Enfant et chat”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. l: 69 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #771

    Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit.

    Vierge à l’enfant en biscuit blanc monochrome.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #568

    Een bronzen Boedha met resten van polychromie.

    Un Bouda en bronze avec un restant de polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #237
    Bouret

    Beeldje van bronskleurig messing met marmeren voet. Meisje met kat, ca. 1900. Gesigneerd.

    Statuette en laiton patiné sur base en marbre. Vers 1900. Signée.
    No longer available
    Dim. H 29 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #632

    “Zittende dame”. Een beeld van gesculpteerd hout. Zonder signatuur.

    “Dame assise”. Une statue en bois sculpté. Sans signature.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #658
    Murano

    Glazen hoofd van meerkleurig glaspasta.

    Une tête en verre et pâte à verre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #197

    “Paarden”. Een bronzen groep naar een werk van P.J. Mene.

    “Chevaux”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre de P.J. Mene.
    No longer available
    Dim. L 50 cm; H 32 cm
    Estimate: € 700 / 900
  • #618
    Garrison Machinjili
    Period: °1963

    “Vrouwentorso”. Een beeld van gesculpteerd serpentijn. Gemonogrameerd.

    “Torse féminin”. Une statue en Serpentine sculptée. Monogramme.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #833

    “Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.

    “Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #187
    Clodion

    Baccantisch tafereel

    Scène Baccantique.
    No longer available
    Dim. H 52,5 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #56

    Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.

    Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.
    No longer available
    Dim. H: 56 cm B: 68 cm D: 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #631
    Lazarus Takawira
    Period: °1952

    “My girlfriend.”. Een beeld van gesculpteerd serpentijn. Achteraan gesigneerd.

    “My girlfriend”. Une statue en Serpentine. Marque au dos.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #607

    Een paar voorouderbeelden van gesculpteerd hout. Mambila, Nigeria.

    Deux statues en bois sculpté représentant des ancêtres. Mambila, Nigeria.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 130 / 160

Other lots in this auction

  • #723
    Leonardo Collection

    Een lot van vijf poppen met porseleinen hoofdjes en armen. Geen kleertjes.

    Lot de cinq poupées aux têtes et bras en porcelaine. Sans vêtements.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #176

    Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.

    Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 144 x 110 x 80
    Estimate: € 400 / 600
  • #45

    Een 18 karaats wit gouden armband met een hartvormige hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct.

    Bracelet en or blanc 18 ct contenant un pendentif de forme coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,21 ct.
    No longer available
    Dim. 3,12 g
    Estimate: € 500 / 700
  • #804

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #329
    Jos Lies

    “Ontwerp voor een Veldslag”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Etude d’une Bataille”. Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 9 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #801

    Een koperen buitenlantaarn.

    Lanterne de jardin en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #273
    Limoges

    Een paar porseleinen dekselvazen met handgeschilderde decors van romantische koppels in cartouches van verguldsel en op kobaltblauwe fond en met koperen monturen. In de stijl van Sèvres. Gemerkt.

    Paire de vases couverts en porcelaine aux décors romantiques dans des cartouches entourées de dorures sur fond bleu cobalt. Montures en cuivre. Dans le style de Sèvres. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #825

    Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.

    Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #793

    Een klein eikenhouten bijzetmeubeltje met één lade.

    Un petit meuble d’appoint en chêne à un tiroir.
    No longer available
    Dim. 43 x 65 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #595

    Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met zes bijpassende stoelen.

    Table à allonges en chêne sculpté avec six chaises assorties.
    No longer available
    Dim. b: 192 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #289

    Een sigarettendoosje van email en zilver en binnenin met vermeil. Keuren van Birmingham. Makersmerk van Barker Brothers Ltd. en jaarletter G voor 1931.

    Boîte à cigarettes en émail et argent, l’intérieur en vermeil. Poinçons de Birmingham. Orfèvre Barker Brothers Ltd et lettre date G pour 1931.
    No longer available
    Dim. 9 x 6 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2
    Dennery

    “Damesportret”. Een handgeschilderd miniatuur op ivoor. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Miniature sur ivoire peinte à la main. Signée.
    No longer available
    Dim. 7 x 5,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More