Similar lots by type
-
#334
“Zicht op Purmamarca”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Scalisi’ en gedateerd ‘83.
“Vue de Purmamarca”. Huile sur panneau. Signé Scalisi et daté ‘83.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#372F. Seytz
“Winters stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue de ville en hiver”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#352
“Kerk aan een bergmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Eglise au bord d’un lac de montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#422
“Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition géométrique”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62,5 x 62,5 cmEstimate: € 100/120 -
#657Etienne DonnayPeriod: °1975
“Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.
“Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200/260 -
#794Friedrich Thomas
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.
“Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#659Frieda Penne
“Oriëntaalse figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures Orientales”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 110 x 100 cmEstimate: € 40/60 -
#725J. Michiels
“Stilleven met bloemen en peren”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#652
“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.No longer availableDim. 50 x 60 & 45 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#264Frans Ouvry
“Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte beschadigingen.
“Paysage au moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée. Légers dégâts.No longer availableDim. 44 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#730Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950
“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#221Hendrik Frans De CortPeriod: 1742-1810
“Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.
“Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 2000/3000 -
#254
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 64 cmEstimate: € 120/140 -
#720Aristide GoffinonPeriod: 1881-1952.
“Stilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.
“Nature morte aux mimosa”. Huile sur toile. Signée et datée 1921.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#454
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#92Isidore Meyers
“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 57 cmEstimate: € 200/300 -
#780
Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#342
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 22 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#359
“Zigeunerin met mandoline”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Bohémienne à la mandoline”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#651
Een lot van dertien verschillende olieverfschilderijen op doek en op board.
Lot de treize tableaux divers. Huile sur toile et carton.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#799Wagner
“Moeder met kinderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Mère et enfants”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#740A. Nelson
“Dorpszicht” & “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village” et “Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#674
“Oosterse harpspeelster”. Olieverf op doek.
“Joueuse de harpe Oriental”. Huile sur toile.No longer availableDim. 93 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#424
“De verwachting van de Messias”. Olieverf op karton. Draagt handtekening ‘Johfra, 14/12/53’.
“Attendant le Messie”. Huile sur carton. Porte une signature Johfra et la date 14/12/53.No longer availableDim. 22,5 x 16 cmEstimate: € 300/350
Other lots in this auction
-
#487
“De avonturen van Kuifje”: - “De geheimzinnige ster”- “Raket naar de maan”.Hard cover, zeer gelezen staat.
Deux albums de bandes dessinées: Les aventures de Tintin.- “De geheimzinnige ster”- “Raket naar de maan”.Couvertures rigides, intensivement lus.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#323
Coupe van geslepen kristal gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré dans la masse.No longer availableDim. Ø 33 cmEstimate: € 80/120 -
#230
Een art deco hangertje en ketting van platina bezet met een solitaire van ± 0,20 ct. en kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.
Petit pendentif art déco et sa chaîne en platine serti d’un solitaire de ± 0,20 ct et de petits diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 600/800 -
#369
Twee ingelijste oude prenten van planten. Met de hand ingekleurd.
Deux estampes encadrées représentant des plantes. Colorées à la main.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 30/35 -
#77
Een driedelig visbestek van zilver in etui.
Couvert à poisson trois pièces en argent. Dans l’étui.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#168
Een schouwklokje van brons in de vorm van een zittend engeltje op de maan het uurwerk in de vorm van een wereldbol vasthoudend. Op marmeren sokkel. Tijdperk Napoleon III.
Pendule en bronze en forme d’un angelot assis sur la lune. Il porte le mouvement en forme d’un globe. Sur socle en marbre. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 800/1000 -
#654
Drie reproducties en een foto.
Trois reproductions et une photo.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#514Guy SéradourPeriod: 1922 - 2007
“Lezende dame op het strand”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 9/20
“Dame lisant sur la plage”. Litho. Signée et numérotée 9/20.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 40/60 -
#529Hilde Hendrickx
“Zittende dame” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame assise”. Pastel sur papier. Signée.No longer availableDim. 109 x 74 cmEstimate: € 80/120 -
#616
Een buffetkast van rijkelijk gesculpteerd eikenhout. Een paneeldeurtje boven- en onderaan en een lade in de gordel. Bovenaan versierd met engelen, boven twee dragende allegorische vrouwenfiguren. Onderaan mannenfiguren, leeuwenkoppen en januskoppen in de gordel. Op twee losse poten. XIXe eeuw.
Meuble à deux corps en chêne richement sculpté. Une porte à panneau vers le haut et vers le base et un tiroir en ceinture. Le dessus décoré d’angelots surmontant deux cariatides allégorique. Le bas décoré de personnages masculins, des têtes de lion et des têtes de Janus en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 191 x 118 cmEstimate: € 400/600 -
#311
Twee verschillende glazen vazen, waarvan één bloemvormig van glaspasta en een ander van blauw glas met een koperen fries.
Deux différents vases en verre dont un en forme de fleur en pâte de verre et l’autre en verre bleu à frise en cuivre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#681
Een erotische groep en een hurkend figuur van terracotta. Zuid-Amerika.
Groupe érotique et personnage accroupi en terre cuite. Amérique du Sud.No longer availableEstimate: € 50/80