#690
Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.
#244Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997
“Meisje in het rood”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
”Jeune fille en rouge”. Huile sur carton d’artiste. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 120/160 -
#255
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de lettre A serti de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 300/400 -
#397
Een doofpot van ijzer en messing.
Un étouffoir en fer et laiton.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#195Vacheron
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge met schakelketting en sleutel.
Montre de gousset en or jaune 18 ct avec châtelaine et clef.No longer availableDim. bruto: 89,30 gEstimate: € 800/100 -
#756
Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#73Val St. Lambert
Een grote lampenvoet van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#675
Een zilveren slavenarmband. 925 ‰.
#288Val St-Lambert
Lampenvoet van roze kristal. Gemerkt onderaan en met etiket.
#183
Een meisje met brief en vogel. Bronzen beeld naar Moreau.
#604
“Personages in een decor”. Een paar ingekleurde Chinese houtsneden.
#620DKNY
Een roestvrij stalen horloge in originele doos.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50/100