Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Buste van een jonge dame”. Een gepatineerd bronzen beeld. Verso gesigneerd.
“Buste van een jonge dame”. Een gepatineerd bronzen beeld. Verso gesigneerd.
“Buste van een jonge dame”. Een gepatineerd bronzen beeld. Verso gesigneerd.
“Buste van een jonge dame”. Een gepatineerd bronzen beeld. Verso gesigneerd.
Jef Lambeaux

“Buste van een jonge dame”. Een gepatineerd bronzen beeld. Verso gesigneerd.

"Bust of a young lady." A patinated bronze sculpture. Signed on the back.
Dim. 50 cm
SKU: 3001240151.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #151
Estimate: € 900 / 1100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #95

    Een lot van 2 kruishangers, waarvan 1 uit been gesculpteerd met cirkels gegraveerd en 1 uit brons. Vermoedelijk Laat-Romeins / Vroeg-Byzantijns.

    A lot of 2 cross pendants, one of which is carved from bone with engraved circles, and one made of bronze. Probably Late Roman / Early Byzantine.
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #214

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #523

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #581

    Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.

    A bronze statue on a marble stand after the work of Zach.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #685

    Een Afrikaanse houten kruk, gedragen door een vrouwenfiguur.

    An African stool supported by a female figure.
    No longer available
    Dim. h 42 cm Ø 23.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #504

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #494

    Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.

    A decorative jardinière in bronze supported by a female figure.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #513

    “Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.

    “Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #345

    Een set van twee stolpen met porseleinen beelden van edellieden. Het glas van één stolp is stuk.

    A set of two domes with porcelain figurines of noblemen. The glass of one dome is broken.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #691

    Een Afrikaans houten paneel, Punu, Gabon.

    An African wooden panel. Punu, Gabon.
    No longer available
    Dim. 45 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #588

    Een Afrikaanse blaasbalg van de Fang stam uit Gabon.

    African bellows. Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. h 65 x b 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #445

    Een lot van 3 Romeinse beeldjes uit marmer gesculpteerd, waarvan 2 kleine bustes met afbeelding van een jonge dame en 1 van een bebaarde man.

    A lot of 3 Roman marble sculpted figurines, including 2 small busts depicting a young lady and one depicting a bearded man.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191

    “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #125

    Een Laat-Romeins / Vroeg Byzantijnse bronzen broche met kruis en cirkels versierd.

    A late roman or early Byzantine bronze broach decorated with a cross and circles.
    No longer available
    Dim. Ø5,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    “Le vainqueur”. A bronze statue on a two colored marble base.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #694

    Een lot van zes heiligenbeelden waarvan 2 in was, 1 porseleinen, 2 van biscuit en 1 van gips. Drie met stolp.

    A lot of six saint figures, including 2 in wax, 1 porcelain, 2 in biscuit, and 1 in plaster. Three with glass dome.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #528

    Een Afrikaans beeld, een machtfetisj, Solongo, Angola. Mist zijn speer.

    African sculpture of a power fetish. Solongo, Angola. Missing a spear.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #578

    Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.

    An African butterfly mask, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 40 x l 116 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #482

    Een polychroom gesculpteerd houten beeldje van een monnik met 1 hand manco. Medio 1800.

    A polychrome wooden carved figurine of a monk with one missing hand. Mid-1800s.
    No longer available
    Dim. 16,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #565

    Een lot van drie oude stolpen met heiligenbeelden in gips.

    A lot of three old glass domes with plaster saint statues.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #493
    Emile Louis Picault

    “Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • #698

    Een lot van 3 vintage Murano clowns met diverse kleuren in de massa.

    A lot of 3 vintage Murano clowns with various colors in the glass.
    No longer available
    Dim. 30 & 25 & 22cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #675

    Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.

    A lot of two African headrests, one of which is from Ethiopia.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #615

    Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.

    An African mask. Pende, DRC.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #109
    Alfons Vermeir
    Period: 1905 - 1994

    ‘Erf met boerenpaard en kippen’, olieverf op doek, getekend A. Vermeir.

    "Farm with Draft Horse and Chickens," oil on canvas, signed A. Vermeir.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #427
    ‘Hop’

    “Tendrement.” ‘Couple 1’. Abstract werk met hout en metaal. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’.

    "Tenderness." 'Couple 1'. Abstract artwork with wood and metal. Monogrammed 'Hop' or 'VHop'.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #399

    “De Klappeien.” Olieverf op doek. Gemonogrammeerd MC. Gedateerd 1962.

    "The Pepper Pots." Oil on canvas. Monogrammed MC. Dated 1962.
    No longer available
    Dim. 44 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #349
    Jaak Gorus

    Een lot van twee etsen van Jaak Gorus: aan’t Kiel en Rockoxhuis. Beide gesigneerd buiten de plaat J. Gorus.

    A lot of two etchings by Jaak Gorus: "at the Kiel" and "Rockox House." Both signed outside the plate J. Gorus.
    No longer available
    Dim. 11 x 13 en 15 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #325

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 91 cm 800‰
    Estimate: € 40 / 60
  • #270
    Rado Switzerland

    Een herenhorloge, model ‘Ceramica.’ 01.256.0706.3.016. In originele verpakking.

    A men's watch, model 'Ceramica.' 01.256.0706.3.016. In original packaging.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #202

    Een grote geslepen spiegel met verguld kader en kuif. Diverse schilfers en afgebroken deeltjes aan de lijst.

    A large cut mirror with gilded frame and crest. Various chips and broken bits on the frame.
    No longer available
    Dim. 183 x 96cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #124
    Cor Van Reken

    “Veenlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Marsh Landscape at Evening". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 58 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #136
    Imexcotra

    Een vintage vitrinekast van het merk Imexcotra uit Aalst.

    A vintage display cabinet by the brand Imexcotra from Aalst.
    No longer available
    Dim. 155 x 100 x 37 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #359

    “Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel.

    "Fishermen's Boats." A painting, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 23,5cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #373

    Een lot van 2 vintage groene glaspasta vazen, vermoedelijk Murano.

    A pair of 2 vintage green glass paste vases, possibly Murano.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #11

    Een kleine zilveren kandelaar, 75 gram totaalgewicht met gevuld voetje, gemerkt met Duitse keuren en het gehalte 925.

    A small silver candlestick, 75 grams total weight with a filled base, marked with German hallmarks and the fineness of 925.
    No longer available
    Dim. 925‰ h 4.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More