Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Buste van een jonge vrouw”. Terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1885. Op houten sokkel.
“Buste van een jonge vrouw”. Terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1885. Op houten sokkel.
“Buste van een jonge vrouw”. Terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1885. Op houten sokkel.
Gustave Kasteleyn

“Buste van een jonge vrouw”. Terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1885. Op houten sokkel.

Buste de jeune femme . Terre cuite. Signé et daté 1885. Sur socle en bois.
Dim. H. 69 cm
SKU: 2710200157.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #157
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #79

    Een ovale spiegel met houten lijst, versierd met vergulde motieven.

    Un miroir ovale avec un cadre en bois, décoré de motifs dorés.
    No longer available
    Dim. 59 x 52 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #299

    Een paar groteske poppen ‘Op-sinjoorke van Mechelen’. We voegen er een poppenstoeltje aan toe.

    Une paire de poupées grotesques Op-sinjoorke van Mechelen . Nous ajoutons une chaise de poupée.
    No longer available
    Dim. + - 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #250

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,86 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 3,86 ct.
    No longer available
    Dim. 9,30 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #391

    Een paar gedraaid eikenhouten lampenvoeten.

    Une paire de pieds de lampe en chêne tourné.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #316

    Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.

    Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 148 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #283

    Een paar antieke karrenwielassen.

    Paire d’essuies anciens en bois.
    No longer available
    Dim. l: 53 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #245

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,62 ct.
    No longer available
    Dim. 4,74 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #59

    Een ovale houten spiegel met decor van acanthusbladeren.

    Un miroir ovale en bois décoré de feuilles d'acanthe.
    No longer available
    Dim. 73 x 58 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #326

    Een tweeledig buffet in Lodewijk XV-stijl met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee deuren naast een gevitreerde deur. Aanpassing aan de rechterkant.

    Buffet a deux corps en cerisier de style Louis XV, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines flanquant une porte vitrée. Côté droit adapté.
    No longer available
    Dim. 226 x 140 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #399

    Een notenhouten salontafeltje met glazen blad.

    Table de salon en noyer à tablette en verre.
    No longer available
    Dim. 59 x 59 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #56

    Een groen gelakte armstoel in Lodewijk XVI-stijl.

    Fauteuil en bois laqué vert de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 91 x 63 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #319

    Een reproductie van een oude affiche voor Jacquemotte.

    Une reproduction d'une ancienne affiche pour Jacquemotte.
    No longer available
    Dim. 54 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More