Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Buste van een meisje met bloemenhoed. Gips met donker patina. Naar Auguste Rodin. Op marmeren sokkel.

Buste van een meisje met bloemenhoed. Gips met donker patina. Naar Auguste Rodin. Op marmeren sokkel.

Buste d’une fille au chapeau fleuri. Plâtre à la patine foncée. D’après Auguste Rodin. Sur socle en marbre.
Dim. H. 54 cm
SKU: 1403170197.
Category: Uncategorized.
Auction day: 14 March 2017 19:00
Catalogue #197
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #750

    Acht verschillende armbanden van been, hout en half edelstenen.

    Huit différents bracelets en os, bois et pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #5
    Iustirt

    Een goudweegschaaltje met een volledig en gevarieerd aantal gewichten.

    Balance à or dans son étui et complète avec poids.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1124

    Een smeedijzeren luchter met vier lichtpunten in de vorm van rozen. Toegeschreven aan Van Boeckel.

    Lustre en fer forgé à quatre lumières en forme de roses. Attribué à Van Boeckel.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #395

    Een groot lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden en ringen.

    Grand lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets et bagues.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #385

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.

    Deux bracelets d’esclave en ivoire.
    No longer available
    Dim. 69,50 g
    Estimate: € 60 / 120
  • #390

    Een 18 karaats geel gouden horlogekast we voegen er een lot 14 karaat en 9 karaat aan toe.

    Boîtier de montre en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un lot divers en or 14 ct et 9 ct.
    No longer available
    Dim. 17,66 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #305

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor in de vorm van slangen.

    Deux bracelets d’esclave en ivoire en forme de serpents.
    No longer available
    Dim. 73,30 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #740

    Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.

    Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #1105

    Een koperen luchtertje met zes lichtpunten.

    Petit lustre en cuivre à six bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #330

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.

    Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.
    No longer available
    Dim. 94,15 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #1111

    Een messingen hallantaarn met een centraal lichtpunt.

    Lanterne de vestibule en laiton à une lumière centrale.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1129

    Een rechthoekige jardinière van witgepatineerd gietijzer.

    Jardinière rectangulaire en fonte à patine blanche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #400

    Een lot fantasiejuwelen, ringen en armbanden, negen verschillende dames en herenhorloges en een sterling zilveren broche van de luchtmacht.

    Lot de bijoux de fantaisie dont bagues, bracelets, neuf montres de dame et d’homme et une broche en argent sterling de la force aérienne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #755

    Drie verschillende kleurrijke halssnoeren van aardewerk. Gesigneerd en gedateerd 87 achteraan.

    Trois différents collies multicolores en faïence. Signés et datés ‘87 au verso.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #1121

    Een met de hand beschilderde comtoise. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat gemerkt Jaillet à Pignans. XIXde eeuw.

    Comtoise en cuivre peinte à la main. Mouvement au cadran émaillé par Jaillet à Pignans. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 211 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1108

    Een open meubeltje met twee legplanken, versierd met koperbeslag en met een grijs marmeren blad

    Etagère à deux niveaux décorée de cuivre et à tablette en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 121 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #155

    Een partij Belgische zilveren munten, 835‰. 58 stuks 100 BEF, muntslag, ontwerp Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 jaar Boudewijn I, ontwerp Luyckx, 1976.

    Lot de pièces de monnaie belges en argent, 835‰. 58 stuks 100 BEF, frappe monnaie, dessin Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 ans Baudouin I, dessin Luyckx, 1976.
    No longer available
    Dim. ± 1100 g
    Estimate: € 500 / 800
  • #1128

    Twee gietijzeren jardinières in Lodewijk XIV-stijl.

    Deux jardinières en fonte de style Louis XIV..
    No longer available
    Dim. hj: 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #646

    Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.

    Lustre en cuivre à la coupe centrale en verre et abat-jour en forme de roses. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #656

    Paar armstoelen van witgelakt hout met roze fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.

    Paire de fauteuils en bois laqué blanc garnis de velours rose. Style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #185

    Een partij Belgische zilveren munten. 835‰.

    Ensemble de pièces de monnaie belges en argent 835‰.
    No longer available
    Dim. ± 450 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #1113

    Een vierkant Chinees tafeltje van gesculpteerd hardhout.

    Petite table chinoise carrée en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #360

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.

    Deux bracelets d’esclave en ivoire.
    No longer available
    Dim. 55,15 g
    Estimate: € 60 / 120
  • #690

    Een halssnoer van koraal in bloemvorm. We voegen er een hangertje van vermeil aan toe bezet met halfedelsteen.

    Collier en corail en forme de fleur. Nous ajoutons un pendentif en vermeil serti de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150

Other lots in this auction

  • #609

    Een paar vazen van Chinees porselein. Decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt: “Da Qing Tongzhi Nian Zhi” (?).

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d’oiseaux. Marques sous les bases: “Da Qing Tongzhi Nian Zhi” (?).
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #786

    Een rond Chinees sokkeltje van gesculpteerd hardhout.

    Petit socle chinois rond en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1094

    Twee verschillende bronzen lampen in de vorm van bloemenranken, waarbij één gedragen door een engeltje en de andere door een vrouw.

    Deux lampadaires en bronze formés par des personnages portant des guirlandes de roses.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #543

    Twee piëdestals in de vorm van Indische olifanten van meerkleurig aardewerk.

    Deux piédestal en forme d’éléphants indiens en faïence polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #604

    Een paar famille noire vazen met rechthoekige doorsnede en met een decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases à section carrée en porcelaine de Chine à décor famille noire de personnages dans un intérieur. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. h: 58,5 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #657

    Een paar Chinese juwelenkistjes, versierd met koperbeslag en een opengewerkte plaquette van jade in het deksel.

    Paire de coffrets à bijoux, une plaquette de jade ajourée dans le couvercle, finitions en cuivre.
    No longer available
    Dim. b: 23 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #951

    Een paar vaasjes van meerkleurig aardewerk. Delft, XVIIIe eeuw. Zonder deksels en met randschade.

    Paire de petits vases en faïence polychrome. Delft, XVIIIe siècle. Sans couvercles et aux éclats.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #884

    Een cachepot van meerkleurig aardewerk, versierd met een reliëf decor van vlinders en bladeren en de handvatten in de vorm van leeuwenkoppen.

    Cache-pot en faïence polychrome décoré en relief de papillons et de feuilles. Anses en forme de têtes de lion.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #746

    Een handgeknoopte wollen Kelim.

    Kilim en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 270 x 150 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #440
    Tanzania

    Een halssnoer met hanger in de vorm van een slang van zeepsteen.

    Collier et pendentif en forme d’un serpent en stéatite.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #659
    Albert Saverys

    “Winterlandschap met molen aan de Leie”. Kleurenlitho. Gesigneerd Hebbelinck. 182/350 genummerd buiten de plaat.

    “Paysage hivernal au moulin au bord de la Lys”. Litho en couleurs. Signée Hebbelinck. Numérotée 182/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #831

    “Blake & Mortimer - L’énigme de l’atlantique”. Edgar P. Jacobs. Luxe-uitvoering buiten formaat. Harde kaft. Ed. Blue Circle, 1986. Oplage op 5000 exemplaren.

    “Blake & Mortimer - L’énigme de l’atlantique”. Edgar P. Jacobs. Edition luxe hors format. Ed. Blue circle, 1986. Sur 5000 exemplaires.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More