#70Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 2.50 ct in total.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#105Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#193Lladro & NaoEen lot van 4 porseleinen beeldjes, gemerkt Lladro en Nao. Met bloemetje manco en lichte schilferschade.
A lot of 4 porcelain figurines, marked Lladro and Nao. With small missing flower and minor chipping.No longer availableDim. H: 14-29 cmEstimate: € 70 / 90 -
#55Een lot aardewerk, bestaande uit een waterkan gemerkt Sax, koffiekan met barst onderaan het handvat, 1 kopje en 2 schaaltjes en kom.
#272Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.
#282“Boerentafereel met de verschijning van Christus.” Gravure, niet gesigneerd, vermoedelijk Jakob Smits.
#308Een gesculpeteerd eikenhouten kistje.
An oak wood carved box.No longer availableDim. 40x40x18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#248LladroEen lot van 7 Lladro items waarvan 4 bellen, modelnummers 7613, 7614, 7615 en 7616 zijnde de 4 jaargetijden, 2 drijfkaarshouders, modelnummer 17665, ‘Sailing The Seas’ en nr 17666, ‘Dolphins At Play’ en dan nog een kerstbal van 1991 met modelnummer 5829, alles in originele verpakking.
A lot of 7 Lladro items including 4 bells, model numbers 7613, 7614, 7615, and 7616 representing the 4 seasons, 2 floating candle holders, model number 17665, 'Sailing The Seas', and no. 17666, 'Dolphins At Play', and also a 1991 Christmas ball with model number 5829, all in original packaging.No longer availableDim. h 9 cmEstimate: € 60 / 80