Similar lots by type
-
#114Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997“Terras”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#44“Liggende man”. Een sanguinetekening op papier. XVIIIe eeuw.
”Homme couché”. Une sanguine sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 23 x 12 cmEstimate: € 85 / 100 -
#124Lucien NolensPeriod: 1879 x 1954“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Charrue de fermier”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#339Evert PietersPeriod: 1856 - 1932“Interieur met personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Intérieur et personnages”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#682Nels Roodhart“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#692Nels Roodhart“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 35 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#165Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 38,46 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#378Een gepolychromeerde houten hangconsole.
Une console à suspendre en bois polychrome.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#326Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
Une bibliothèque en chêne à deux corps , style Renaissance.No longer availableDim. 235 x 120 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#395Vier kandelaars met verzilverd metalen monturen en op zwart marmeren voet.
Quatre candélabres en métal argenté et marbre noir.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#411Een lot van 14 boeken met betrekking tot heemkunde, industriële archeologie enz. Ed. Mercator Fonds, Tabor enz.:- “Volkshuisraad in Vlaanderen”. J. Weyns/ 4 volumes- “Industriële revolutie in de provincie Antwerpen. R. Baetens.- “Waterdruk in Antwerpen...”- “Kracht van wind en water”. P. Bautens.- “Het Hertogdom Brabant in kaart en prent”. - enz.
Un lot de livres:- “Volkshuisraad in Vlaanderen”. J. Weyns/ 4 volumes- “Industriële revolutie in de provincie Antwerpen. R. Baetens.- “Waterdruk in Antwerpen...”- “Kracht van wind en water”. P. Bautens.- “Het Hertogdom Brabant in kaart en prent”.- etc.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#265Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,82 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,82 ct.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 1450 / 1650 -
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 202 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#670Dinh VanTwee zilveren ringen. 925 ‰.
Deux bagues en argent. 925 ‰.No longer availableDim. 14,86 gEstimate: € 50 / 100 -
#1Bruno GerritsPeriod: 1881 - 1970Een uil van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd. Oortjes gerestaureerd.
Un hibou en bois sculpté. Signé. Oreilles restaurées.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#216Klapsecretaire met marquetterie, twee laden en een klapblad.
Un secrétaire à pente à deux tiroirs et marqueterie.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#16Een sigaretten doos van zilver met datum in email en Kerstherdenking 1914-1915.
Une boîte à cigarettes commémorative de la fête de Noël 1914-1918. En argent, date en émail.No longer availableDim. 193,37 gEstimate: € 250 / 350 -
#96Een peper en zoutvaatje van sterling zilver. Gemerkt.
Un poivrier et une salière en argent Sterling. Marque.No longer availableDim. 14,30 g 4,5 cmEstimate: € 130 / 160

