Other lots in this auction
-
#519Panamarenko
“Milkyways and Happenings”. Kleurenlitho. Gesigneerd in de plaat en erbuiten.
“Milkyways and Happenings”. Litho en couleurs. Signée dans la planche et hors planche.No longer availableDim. 89 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#89
“Romances bij het water”. Een paar litho’s op textiel. XIXde eeuw.
”Romances auprès de l’eau”. Quelques lithographies sur textile. XIXième siècle.No longer availableDim. 34 x 18 cmEstimate: € 100/120 -
#216
Een boekenkast van gefineerd hout met twee paneeldeuren naast twee deuren met rasterwerk. Het geheel versierd met ingelegde motieven en met verguld bronsbeslag in Lodewijk XV-stijl. Begin XXe eeuw.
Une garde-robe en bois de placage avec deux portes à panneaux à côté de deux portes avec treillis, style Baroque. Montures en bronze, et l’ensemble décorée de motifs incrustés en dorure. Début XXième siècle.No longer availableDim. 180 x 222 x 58 cmEstimate: € 200/300 -
#562Corneille
“Vrouw met kat en vogel”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 113/150 buiten de plaat.
“Femme, chat et oiseau”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 113/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220/260 -
#347Wiskemann
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. We voegen er een ovale schaal aan toe. Alles gemerkt.
Un service à thé et café en quatre pièces en métal argenté sur un plateau. Nous ajoutons un plat ovale. Avec marques.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#761Albert PoelsPeriod: 1903-1984
“Madonna met kind”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
“Vierge à l’Enfant”. Statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/120 -
#75
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale saffier van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un saphir central de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 450/550 -
#409
“Vallende figuren op een achtergrond van aandelenkoersen”. Gedrukt op metalen platen. Draagt handtekening Solinger 2004.
“Figures tombantes sur un fond de cours d’actions”. Imprimé sur des planches en métal. Porte une signature Solinger 2004.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#27
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een parfumverstuiver, een bonbonnière en een karafje.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant un vaporisateur à parfum, une bonbonnière et un carafon.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#401
Een bronzen beeld in de vorm van een neushoorn.
Un rhinocéros en bronze.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 200/250 -
#366
Oosters bidkleed van wol. Handgeknoopt. Enige randslijtage.
Un tapis de prière d’Orient en laine, nouée main. Usures au bords.No longer availableDim. 165 x 95 cmEstimate: € 40/50 -
#372
“XVIIIe eeuwse jachtscène”. Een modern wandtapijt.
“Scène de chasse du XVIIIe siècle”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 105 x 150 cmEstimate: € 80/120