#299“Vaas met rozen”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Vase aux roses”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#200Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van +/- 3,35 ct. Color J/K, VS.
Bague en or blanc 18 K sertie d’un solitaire de ± 3,35 ct. Couleur J/K, VS.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 10000 / 15000 -
#583“Meisje met vlinder”. Een klein gietijzeren tuinbeeld.
#497Twee paar dekselpotjes van cloisonné op geel koper. Chinees werk.
Deux paires de pots couverts en cloisonné sur cuivre jaune. Travail chinois.No longer availableDim. h: 7 & 8 cmEstimate: € 50 / 60 -
#450Twee verschillende zakhorloges. Victoria Patent Railway en Chronometre Deposé. Twee kleine mankementen.
#650Een gefineerde commode met gebogen front met twee grote en twee kleine laden. Patina te vernieuwen.
Commode en bois de placage à fronton galbé et ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs. Patine à rafraîchir.No longer availableDim. 85 x 90 x 48 cmEstimate: € 180 / 220 -
#720Een zwartgelakt wandtafeltje met èèn lade. XIXe eeuw.
Pendule de cheminée en bois. Milieu du XXe siècle. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 40