Other lots in this auction
-
#615
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 6,51 gEstimate: € 650/750 -
#825
Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
Un vase couvercle en faïence Satsuma, monté en lampe.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40/50 -
#649Chris MestdaghPeriod: °1959
Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.
Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.No longer availableDim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#577
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor.
Un vase en porcelaine chinoise, décor bleu et blanc.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 80/120 -
#238
Een paar kleurloos kristallen drageoirs met zilveren voet en dekselknop, getooid met een druiventros. Manco aan een voetje. Nederlandse keuren. 833‰. Jaarletter ‘I’ voor 1868.
Une paire de drageoirs en cristal incolore, pieds en argent et bouton de couvercle décoré d’une grappe de raisins. Manquement à un pied. Poinçons hollandais. 833 ‰. La lettre ‘I’ devant 1868.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200/300 -
#77
Een bestek van verzilverd metaal met een Lodewijk XV-motief. Compleet voor 12 personen (84 stuks). In ménagère. Gemerkt: Silber 100.
Un service à couverts en métal argenté, motif Louis XV. Complet pour douze convives. (84 pièces). Avec ménagère. Marque: Silber 100.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#536
Een handgeknoopt wollen Mori-karpet.
Une carpette Mori en laine nouée main.No longer availableDim. 190 x 132 cmEstimate: € 40/50 -
#769
Een paar Chinese dekselvazen in blauw/wit porselein met voorstellingen van draken en fantasiedieren.
Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, représentations de dragons et d’animaux fantastiques.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 45/55 -
#327
Een driedelig klokstel van zamak, getooid met stiegerende paarden in de geest van ‘Les chevaux de Marly’.
Une garniture de cheminée en régule, décoration de chevaux qui se cabrent, dans l’esprit de ‘Les chevaux de Marly’.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100/120 -
#874De Fuiseaux, Baudour
Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#24Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985
“Meisje met appelen”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
”Jeune fille et pommes”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘75.No longer availableDim. 46 x 26 cmEstimate: € 35/45 -
#203
Een houten tabaksdoosje met een fijn gesneden straattafereel op het deksel. Duitsland, XIXe eeuw.
Une boîte à tabac en bois, décoration de scène de rue finement sculpté sur le couvercle. Allemagne, XIXème siècle.No longer availableDim. 5,5 x 10 cmEstimate: € 60/80