#731J. Primavesi, Warminster
Een Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
#569
“Damesportret”. Pastel op papier.
#475
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 5,99 gEstimate: € 300 / 400 -
Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
#49
#159Raphaël LagyePeriod: 1862-1952
“Waterput in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Puit à eau en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 140 / 180 -
#630
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een parel.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 1,25 gEstimate: € 100 / 150 -
#728Demanet
Een terracotta buste. Gesigneerd achteraan.
#36
Een reeks van zes mahoniehouten Directoire stoelen.
#405Breitling
Une montre en acier inoxydable, bracelet en cuir (à réparer). Quartz.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#305
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une citrine et d’une aigue-marine ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 7,46 gEstimate: € 350 / 450 -
#197
Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.