Other lots in this auction
-
#618
Een antieke glazen drageoir met handgeschilderde meerkleurige en vergulde versieringen. Decor hier en daar verdwenen. Omstreeks 1900.
Un drageoir en verre ancien avec des décorations multicolores et dorées peintes à la main. Décor disparu ici et là. Vers 1900.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/50 -
#70
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 650/700 -
#214J. Verulpens
“De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Karel Ooms.
« La lecture interdite ». Huile sur toile. Après l'exemple de Karel Ooms.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#330
Een 18 K wit-en geelgouden ring bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de trois diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'un saphir de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,67 gEstimate: € 350/400 -
#342
Een meerkleurig Delfts(?) aardewerken paardje. Gemonteerd op een lampenvoet. Kleine schilfer aan de basis.
Un cheval en faïence de Delft(?) multicolore. Monté sur un pied de lampe. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 26 cm (50cm)Estimate: € 60/80 -
#501Scailmont
Een vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 400/600 -
#166
Een Engels bureau met gevacheteerd blad en drie laden in de gordel.
Un bureau anglais avec dessus en vachette et trois tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#559
Een regulateur met slinger van hout en glas met bovenaan gesierd met paard.
Régulateur à pendule en bois et verre, décoré d'un cheval au sommet.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 40/60 -
#362
“Chinees tafereel.” Acryl op board.
"Scène chinoise". Acrylique sur carton.No longer availableDim. 32 x 47 cmEstimate: € 120/200 -
#574Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992
“De Leie in de Winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
« La Lys en Hiver ». Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#141
Een schouwpendule van zwart marmer.
Pendule de cheminée en marbre noir.No longer availableDim. 35 x 36 x 13Estimate: € 80/100 -
#658
Een art nouveau vaas van koper en messing met oren in de vorm van pauwen.
Vase Art Nouveau en cuivre et laiton à anses en forme de paons.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 35/50