Similar lots by type
-
#4E. Cahn“Visser met meisje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 10-02-1905.
”Pêcheur et jeune fille”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 10-02-1905.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#52“Plattelandszicht met molen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
”Paysage de campagne au moulin”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 48 x 67 cmEstimate: € 30 / 50 -
#834J Severin“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Orties”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#34Karel-Jan Van den HeuvelPeriod: 1913 - 1991“Studie van een zittende man”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Etude d’un homme assis”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 16,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#44“Hoeve te Duinbergen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1931.
”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.No longer availableDim. 49 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#299C. De Naeyer“Straatzicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#382Anna BochPeriod: 1848 - 1936“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#594“Vouloir qu’elle soit morte”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 4/’80.
”Vouloir qu’elle soit morte”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 4/’80.No longer availableDim. 56 x 44 cmEstimate: € 250 / 280 -
#339Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Duinlandschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Paysage de dunes”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#79Georgette IserbytPeriod: 1915 - ?“Meisjesportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Portrait de jeune fille”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#352“Vrouwenportret”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘Anton Pieck’.
”Portrait de femme”. Techniques mixtes sur papier. Porte la signature ‘Anton Pieck’.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#809Twee architecturale werken, bestaande uit een potloodtekening van een kapiteel en een XVIIe eeuwse gravure. De eerste gesigneerd en gedateerd 1927.
Deux oeuvres architecturales, dont un dessin au crayon représentant un chapiteau et une gravure du XVIIème siècle. Le premier est signé et daté 1927.No longer availableDim. 47 x 32 34 x 19 cmEstimate: € 65 / 75 -
#404Jozef MousPeriod: 1896-1968“Havenzicht” en “Arbeider”. Twee tekeningen op papier. Beide Gesigneerd.
”Vue portuaire” & “ Ouvrier”. Deux dessins sur papier. Signés.No longer availableDim. 23 x 33 & 13 x 17 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#308Fidelio, NapoliEen mandoline, afgewerkt met schildpad.
Une mandoline, finitions en tortue.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 50 / 60 -
#168Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927“Het gevonden nestje”. Een groep van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd.
”Petit nid trouvé”. Un groupe en terre cuite à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 260 -
#642Cabier“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele herstellingen.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée. Quelques restaurations.No longer availableDim. 59,5 x 49,5 cmEstimate: € 900 / 1100 -
#823Een bootvormige schaal van Imariporselein.
Un plat en forme de bateau en porcelaine Imari.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#243DelvauxEen blauwe lederen handtas met stofzak.
Un sac à main en cuir bleu avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#871BaccaratDrie kleurloos kristallen schaaltjes.
Trois petites coupelles en cristal incolore.No longer availableDim. 8 x 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#586HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 342 x 256 cmEstimate: € 80 / 100 -
#55“Dos Pesos Mexico”. Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 1945.
”Dos Pesos México”. Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif serti d’une pièce de 1945.No longer availableDim. 18,84 gEstimate: € 550 / 650 -
#478Een vaas van kleurloos halfkristal met een gesatineerd decor van vogels.
Un vase en demi-cristal incolore, décor satiné d’oiseaux.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#547Een paar ivoren erotische Japanse netsuke’s.
Une paire de netsukes japonais érotiques.No longer availableDim. ± 6 cmEstimate: € 80 / 100 -
#398Een oude horzel.
Une ancienne balance à crochet.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 25 / 30 -
#307Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.
Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière.No longer availableEstimate: € 40 / 60

