Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Ceres in een praalwagen, allegorie op de zomer”. Veelkleurige porseleinen groep met talrijke figuren. Onderaan gemerkt.
“Ceres in een praalwagen, allegorie op de zomer”. Veelkleurige porseleinen groep met talrijke figuren. Onderaan gemerkt.

“Ceres in een praalwagen, allegorie op de zomer”. Veelkleurige porseleinen groep met talrijke figuren. Onderaan gemerkt.

"Cérès dans un char, allégorie de l'été". Groupe en porcelaine multicolore avec de nombreuses figures. Marqué en bas.
Dim. 49,5 cm
SKU: 2604220217.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #217
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #546
    Hüni & Hübert, Zürich

    Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.

    Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.
    No longer available
    Dim. 122 x 155 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #640

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,23 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,23 ct.
    No longer available
    Dim. 2,72 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #333
    Lladro

    “De waterdraagster”, “twee zusters”, “Meisje met duiven”. Drie porseleinen groepjes. Onderaan gemerkt.

    "La porteuse d'eau", "Deux soeurs", "La fille aux pigeons". Trois groupes en porcelaine. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm - 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #211
    Val Saint-Lambert

    Een kratervaas van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #259
    Léon Busschots

    “Bedevaart in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd Busschots Leon. Gedateerd op de verso 1974.

    "Procession en Campine". Huile sur toile. Signée Busschots Léon. Datée au verso 1974.
    No longer available
    Dim. 60 cm x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #463

    Een grote kom van veelkleurig Chinees porselein. Famille rose decor van bloemenvazen. Vergeelde oude restauratie. Tijdperk Qinglong.

    Un grand bol en porcelaine de Chine multicolore. Décor famille rose de vases fleuris. Ancienne restauration jaunie. Époque Qinglong.
    No longer available
    Dim. Ø 25 5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #615

    Een antieke eikenhouten koffer, versierd met sober uitgestoken front en met lade onderaan.

    Un coffre ancien en chêne, orné d'une façade sobrement sculptée et d'un tiroir en partie basse.
    No longer available
    Dim. 62 x 90 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #654
    Dayelle de Terronblan

    “Alouette de mer”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    « Alouette de mer ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #192

    Een trumeau met verguld houten lijst en met lauwerkrans in de kuif.

    Un trumeau avec cadre en bois doré et avec couronne de laurier dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 180 x 100 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #559

    Een verguld messingen godslampje met rood glas.

    Une lampe de dieu en laiton doré et verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #524

    Een opgezette roofvogel op tak.

    Un oiseau de proie empaillé sur une branche.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #84
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Tot leniging van nooden”. Gemengde techniek op papier. gesigneerd en gedateerd 1939.

    "Pour le soulagement de la détresse". Technique mixte sur papier. signé et daté 1939.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More