#477“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#66Een Engels houten vitrinekast met Chinees geïnspireerd decor. Sporen van ouderdomsslijtage.
An English wooden display cabinet with Chinese-inspired decoration. Traces of age-related wear and tear.No longer availableDim. 104 x 60 x 40cmEstimate: € 100 / 120 -
#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
#173DelvauxEen cognackleurige handtas. Model “Lundi”. Gemerkt. Deze tas kan cross-body gedragen worden.
#518Een Chinees juwelenkistje van hout met jade inleg en bronzen elementen.
A Chinese jewelry box made of wood with jade inlay and bronze elements.No longer availableDim. 28 x 18,5 x 15 cmEstimate: € 120 / 150 -
#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#218Schönborner BleikristallEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#249“Bruggetje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Little Bridge. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom."No longer availableDim. 64 x 85cmEstimate: € 50 / 75 -
#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
#560HermésEen veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
#536ScapaEen muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
A mouse gray upholstered chaise longue. Marked "Scapa".No longer availableDim. 85 x 154 x 92cmEstimate: € 80 / 120