#448Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
#276Een lot van 13 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld. Gebruikssporen aanwezig.
A set of 13 meeting chairs upholstered in green leather. Based on an Empire design. Signs of wear present.No longer availableDim. 96 x 52 x 50cmEstimate: € 120 / 180 -
Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwenpoten.
No longer availableDim. 62 x Ø99cmEstimate: € 60 / 80 -
#63Lladro‘Dress Rehearsal’, een Lladro beeld, modelnummer 5497 in originele verpakking.
'Dress Rehearsal', a Lladro figurine, model number 5497 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#467Een fetisjbeeld met spijkers. Kongo.
#548Een lot van 3 opaalglazen vazen, handbeschilderd met floraal tafereel, waarvan 1 Victoriaans rooskleurig met kristallen hangers versierd.
A lot of 3 opaline vases, hand-painted with floral scene, including 1 Victorian rose-colored one decorated with crystal pendants.No longer availableDim. H; 23-26 cmEstimate: € 75 / 125 -
#479“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#521Een helmmasker met leder, vacht en parels versierd. Bakuba, Kongo.
#245Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal Val Saint Lambert vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø15,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#519Hendrickx“Armee Belge”. Een lot van 4 kleurgravures op papier, door H. Hendrickx naar Simoneau.
#156Een acajou vitrinekast in 2 delen met 4 deuren en 1 lade.
A mahogany display cabinet in 2 parts with 4 doors and 1 drawer.No longer availableDim. 276 x 138 x 54Estimate: € 200 / 300