#473JHM MartensEen lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
#350Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
#516Een massief eikenhouten keukentafel met 4 laden. Op gesculpteerde voet.
#357Een Chinese handbeschilderde terrine in 3 delen.
#567Bell Telephone CompanyEen antieke wandtelefoon, Bell Telephone, Anvers, Belgique in hout, bakeliet en metaal. Ca 1900.
An antique wall telephone, Bell Telephone, Antwerp, Belgium in wood, bakelite, and metal. Ca 1900.No longer availableDim. 21 x 27 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#19Een bloemenstilleven, olieverf op board in vergulde kader, niet gesigneerd.
#339“Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.
#166Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#517Vic Heuninck“Man en vrouw”. Een paar beelden van terracotta.
"Man and woman." A pair of terracotta sculptures.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#137Een reliëf in Mechelse albast, Petrus en Paulus, met vergulde delen in een houten kader, verguld en met vilt.
#133DelvauxEen grote lederen bruine handtas. Gemerkt.
A large brown leather handbag. Marked.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 600 / 700