#439Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#562Jan Vaerten“Naaktportret”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, genummerd 8/25 en gedateerd ‘73.
"Nude" - Lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, numbered 8/25, and dated '73.No longer availableDim. 27 x 19cmEstimate: € 60 / 100 -
#52“Vioolspeler” & “Spinster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Violin Player" & "Spinster". A pair of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40cmEstimate: € 60 / 80 -
#56Een massief eiken koffer met ijzeren beslag.
#536ScapaEen muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
#500Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
#478Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
#389Boutens“Landschap met molen en hoeve”.
#584Emile Baas“Kathedraal van Antwerpen.” Gravure, genummerd 35/50, en gesigneerd buiten de plaat.
"Cathedral of Antwerp." Engraving, numbered 35/50, and signed outside the plate.No longer availableDim. 25 x 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#55Een lot aardewerk, bestaande uit een waterkan gemerkt Sax, koffiekan met barst onderaan het handvat, 1 kopje en 2 schaaltjes en kom.
#80Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.
An 18kt white and yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of 1.26 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 900 / 1000 -
#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
A Chinese hand-painted lidded vase.No longer availableDim. h 11 x Ø 12.45 cmEstimate: € 25 / 50