#462Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#467Een fetisjbeeld met spijkers. Kongo.
#376Een set van 2 massief houten Chinese salontafeltjes.
#317Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.
#398Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Fang, Gabon.
A mask made of carved wood with traces of patina. Fang, Gabon.No longer availableDim. 45 x 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#6Een houten gesculpteerde Franse pianokruk met gestoffeerde draaizitting. Gesteund op 3 poten.
#427Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
A polychrome bird mask. Ivory Coast.No longer availableDim. 34 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#131Imhof Tempus FugitEen vintage 8-dagen klok, Imhof, “Tempus Fugit”, in werkende staat.
A vintage 8-day clock, Imhof, Tempus Fugit, in working condition.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#347Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.
#140Een parelhalssnoer bezet met 18 kt geelgouden slot en tussenstukken.
A pearl necklace set with an 18 kt yellow gold clasp and spacers.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#191Een Delfts blauw-witte knobbelvaas. Eind 18e eeuw.
A Delft blue and white foliated vase. Late 18th century.No longer availableDim. 23 x Ø12cmEstimate: € 180 / 220