#284Morisse“Zicht op Marseille”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#426Een lot van zes mahoniehouten stoelen in twee modellen (Eén rug beschadigd). We voegen er een bijzetstoeltje met dezelfde bekleding aan toe.
#311Een oude houten karnton.
Un vieux beurrier en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#188Boeg van een Sepik prauw van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout in de vorm van een krokodillenkop en diverse dieren.
Beaupré d’un proa Sepik en bois sculpté et polychromé en forme de tête de crocodile et d’animaux divers.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#394Een Lodewijk XVI armstoel van gebeeldhouwd notenhout. Oorspronkelijke bekleding te vernieuwen/schoon te maken.
Fauteuil Louis XVI en noyer sculpté. Couverture d’origine à nettoyer ou à renouveler.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#309Een reproductie van affiche van de Red Star Line naar Henri Cassiers.
#692Een sierschotel van Imariporselein met een decor van een man met een vis in het plat en bloemenmotieven op de vleugel. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.
Plat décoratif en porcelaine d’Imari à décor d’un homme avec un poisson et avec des fleurs sur l’aile. Marque sous la base. Restauré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 60 / 80