#729Een balustervormige lampenvoet van metaal.
#185Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 3,35gEstimate: € 250 / 350 -
#468Een lot van drie Indische bronzen godsbeeldjes.
Un lot de trois statues indiennes en bronze représentant des divinités.No longer availableDim. h: 10, 11 & 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#136Een Engelse eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het blad en met twee paneeldeuren in het opzet.
#59Een ovale houten spiegel met decor van acanthusbladeren.
#236Een Napoléon III buffet van zwart perenhout met Boulle marqueterie, met een in accolade gebogen front en met één deur ingelegd met geel koper en rood schildpad. Witmarmeren blad, vergulde bronzen monturen. Lichte letsels aan het fineer.
Buffet Napoléon III en poirier noirci et marqueté dans la façon de Boulle. Front en accolade ouvrant à une porte incrustée de cuivre jaune et d’écaille rouge. Tablette en marbre blanc, montures en bronze doré. Légers dégâts au placage.No longer availableDim. 104 x 112 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#668Delvaux, BruxellesEen ceintuur in lichtblauw leder, maat 75. In stofzakje.
#725MoriEen handgeknoopt wollen Bochara-lopertje.
#570Een Empire meubeltje met twee deuren en een lade in de gordel. Vergulde bronzen versierselen, grijs marmeren blad. XIXde eeuw.
#84Twee barokke meubelpaneeltjes van gebeeldhouwd, verguld en gepolychromeerd hout.
Lot de porcelaine coquille d'oeuf, japonaise et chinoise avec différentes tasses et soucoupes.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 60 / 100