#763Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
#71Een officiersstokje van het South Lancastershire Regiment in Egypte.
#283Een paar antieke karrenwielassen.
#80Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,58 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,58 ct.No longer availableDim. 7,13 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#729Een balustervormige lampenvoet van metaal.
#332Een scheepskompas met kaarsverlichting in messingen kast.
Boussole de bateau illuminée à la chandelle dans une caisse en laiton.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#650Een kwartrond kastje van gefineerd mahoniehout, ingelegd met een messingen bies. Wit marmeren blad. Kleine letsels aan fineer. XIXde eeuw.
Meuble en quart de rond en placage d’acajou, incrusté d’un filet de laiton. Tablette en marbre. Petits dégâts au placage. XIXe siècle.No longer availableDim. 98 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#298Een lot verzamelde werken van Jules Verne, uitgegeven bij Michel de l’Ormeraie te Parijs, omstreeks 1977. 24 delen, Franstalig.
Un lot d'oeuvres collectées de Jules Verne, éditées par Michel de l'Ormeraie à Paris, vers 1977. 24 volumes, français.No longer availableEstimate: € 480 / 600