Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Charles X”. Een terracotta buste.
“Charles X”. Een terracotta buste.

“Charles X”. Een terracotta buste.

Charles X . Un buste en terre cuite.
Dim. h: 73 cm
SKU: 2710200239.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #239
Estimate: € 300 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #224

    Een fraai uitgewerkte vergulde schouwspiegel in Lodewijk-XV-stijl, versierd met bloemen.

    Trumeau de style Louis XV joliment sculpté et doré à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. 113 x 124 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #725
    Mori

    Een handgeknoopt wollen Bochara-lopertje.

    Petit couloir en laine noué main. Motif Bochara.
    No longer available
    Dim. 299 x 84 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #555

    Een notenhouten staande klok.

    Horloge de vestibule en noyer.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #654

    Een groen en goudgepatineerde luchter met zes lichtpunten en versierd met vrouwenfiguren en onderaan met een geslepen glazen coupe. Omstreeks 1900.

    Lustre en vert et or avec six lumières et décoré de personnages féminins, le dessous avec coupe en verre taillé. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #518

    Een balustervaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein.

    Un vase balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #485

    Oude Russische icoon met de Bewening van Maria. In de XIXde eeuw bijgeschilderd.

    Icône russe ancienne représentant la Lamentation de Marie. Repeint en partie aux XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 31 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #345

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale gele diamant van +- 0,65 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et un diamant jaune central de + - 0,65 ct.
    No longer available
    Dim. 6,60 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #540

    Een paar ronde bijzettafeltjes in empirestijl met verguld bronsbeslag en wit marmeren blaadjes.

    Une paire de tables d'appoint rondes de style Empire avec des garnitures en bronze doré et des tablettes en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #602
    Konica

    Een analoog fototoestel met Hexonon zoom en met een extra Osawa MG-lens en een flash. In tasje.

    Caméra à photographies analogue avec zoom Hexonon et avec une lentille extra Osawa MG et flash. Dans un sac de Osawa.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #158
    De Vianne

    Een glazen schemerlamp met geëtst bloemendecor.

    Une lampe de table en verre à décor floral gravé.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #257

    Een lot van drie vijfhoekige lantaarns, waarbij één kleinere. Eén grote en de kleine met één ruitje manco.

    Un lot de trois lanternes pentagonales, une plus petite. Une grande et une petite manquent une vitre.
    No longer available
    Dim. h: 82 & 87 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #274
    Jean-Baptiste Coene
    Period: 1859 - 1946

    Een paar stillevens met rozen, olieverf op doek. Eén gesigneerd.

    Une paire de natures mortes aux roses, huile sur toile. Une signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More