#593Bronzen carrouselpaard.
#323Een reeks van zestien verzilverd metalen onderborden. Met stofhoezen.
Une série de seize plaques de métal argenté. Avec cache-poussière.No longer availableDim. Ø 28 cm.Estimate: € 80 / 100 -
#149Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#658Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Carreau en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu et blanc.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#395RodaniaEen roestvrij stalen quartzhorloge.
Une montre en acier inoxydable quartz.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#542“Aziatische dame.” Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1989. Draagt stempel.
Dame asiatique . Technique mixte Signé et daté 1989. Porte timbre.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#140Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van +- 0,66 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,66 ct.No longer availableDim. 4,16 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#423Een lot zilverwerk met kristallen coupes, suikertangen e.d.
#417Een doos met gefrankeerde briefkaarten vanaf W.O. I tot begin jaren zestig.
#204Joost KampenPeriod: ° Amsterdam“Kustlandschap bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage nocture à la côte”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 46 x 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#735Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#520Een bijzettafeltje van wortelnootfineer met één lade in de gordel en op liervormige poot.
Une table d'appoint en placage de ronce de noyer avec un tiroir dans la ceinture et sur un pied en forme de lyre.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 200 / 220