#289Een rechthoekige spiegel met houten lijst, versierd met uitgestoken bloemenmotieven.
Un miroir rectangulaire avec un cadre en bois, décoré de motifs floraux sculptés.No longer availableDim. 56 x 59 cmEstimate: € 60 / 100 -
#52“Man met biggetje”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XVIIe eeuw.
Homme au porcelet . Huile sur panneau. Ecole flamande, XVIIème siècle.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 500 / 550 -
#275Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,46 ct.No longer availableDim. 7,59 gEstimate: € 800 / 900 -
#251Christian Dior 130Een zijde foulard.
Foulard n soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#418Een vierdelig Engels koffie- en theestel van tin (Brittania metal). Begin XXe eeuw. Op koperen dienblad. We voegen er een drie-armige kandelaar aan toe.
Un service à café et à thé anglais de quatre pièces en étain (métal Brittania). Début XXe siècle. Sur plateau en cuivre. Nous ajoutons un chandelier à trois bras.No longer availableDim. h: 15 - 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#258Een lot kant-, haak- en borduurwerk.
Lot de dentelles, crochet et broderie.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#261Delvaux, BruxellesEen zijde foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#640Een klasseerkast met rolluik.
#465Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse vogels en vlinders bij bloeiende struiken. Op het deksel een grote fo-hond.
#72J. Van Rooien“Man bij het venster”. Potlood op papier. gesigneerd en gedateerd 27-6-1916.
L'homme à la fenêtre . Crayon sur papier. Signé et daté le 27/06/1916.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 60 / 100