#309Een reproductie van affiche van de Red Star Line naar Henri Cassiers.
#391Een paar gedraaid eikenhouten lampenvoeten.
#266Een paar zwartgelakte kastjes met zes laden in de stijl van Boulle, versierd met verguld bronsbeslag.
Paire d'armoires laquées noires à six tiroirs de style Boulle, ornées de garnitures en bronze doré.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 500 / 550 -
#695Drie oude lederen reiskoffers.
Trois vieilles valises en cuir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#552“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘V.D.B.’ en gedateerd ‘73.
Composition moderne. Huile sur toile. Monogrammé V.D.B. et daté ‘73.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 49 / 50 -
#423Een lot zilverwerk met kristallen coupes, suikertangen e.d.
#690Twee verschillende schotels van Imariporselein, versierd met bloemendecors.
#120Een 18 karaats geel gouden schakelketting met hanger ook gemonteerd als broche bezet met malachiet.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec pendentif également montée en broche sertie de malachite.No longer availableDim. 47,97 gEstimate: € 1500 / 1700 -
“Woman and fish” et “Carnaval”. Acrylique sur carton. Les deux signés au verso et daté respectivement 1999 et 2001.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 150 / 200