#98“L’album de la guerre”. Deel I & II. Ed. L’illustration. Parijs, 1926.
#423Een lot van negen boeken:- “Erotic art of the masters”. Bradley Smith. - “ The complete book of Erotic Art”. Drs Phyllis and Eberhard Kronhausen.- “ De Hanze”. Albert d’Haenens, Mercatorfonds.- “ Joseph Lacasse. Par lui-même”. Mercatorfonds.- “Le Plafond de l’Opera de Paris”. Marc Chagall.- “Rik Poot, tentoonstelling , 10-17 okt. 1987 Antwerpen”- “Hieronimus Bosch”. Peter Ruyffelaere & Roger Marijnissen.- “Beeldhouwkunst uit de late middeleeuwen in de Nederlanden.”. Prof. Dr. F.W.S. van (..)
Un lot de neuf livres:- “Erotic art of the masters”. Bradley Smith.- “ The complete book of EROTIC ART”. Drs Phyllis and Eberhard Kronhausen.- “ De Hanze”. Albert d’Haenens, Mercator fonds.- “ Joseph Lacasse. Par lui-même”. Mercator fonds.- “Le Plafond de l’Opéra de Paris”. Marc Chagall.- “Rik Poot, tentoonstelling , 10-17 okt. 1987 Antwerpen”- “Hieronimus Bosch”. Peter Ruyffelaere & Roger Marijnissen.- “Beeldhouwkunst uit de late middeleeuwen in de Nederlanden.”. Prof. Dr. F.W.S. van T(..)No longer availableEstimate: € 45 / 50 -
#403Vijf banden met ingebonden nummers van het tijdschrift ‘Mickey’. Jaren ‘50.
#883“Kiel toen, Kiel nu...” &”Die van den Basseng”. Twee boeken m.b.t. Antwerpen.
#18Drie herinneringsalbums van fotografische kring ‘Iris’ van 1932 t.e.m. 1938. Hardcovers, gesigneerd.
#873“Sportwagens. Ale in serie gebouwde modellen van 1945 - 1980.” Frank Olenski. Ed. Librero. Groningen, 1993.
#9Twee uitgaven met betrekking tot Alfred Ost.
Deux éditions en relation avec Alfred Ost.No longer availableEstimate: € 24 / 26
#65Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,48 gEstimate: € 350 / 450 -
#393Een maquette van het raderwiel van de raderboot ‘P.S. Britannia’ en een maquette van een garnaalvissersboot.
Une maquette de la roue du ‘P.S. Britannia’ et une maquette d’un bateau de la pêche à la crevette.No longer availableDim. l : 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#630Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een parel.
#55Een 14 karaats geel gouden broche in de vorm van een vogel bezet met robijnen en saffieren met een gezamenlijk gewicht ± 1 ct. (één saffiertje ontbreekt).
Une broche en or jaune 14 ct en forme d’oiseau sertie de rubis et de saphirs ayant un poids total de ± 1 ct. (un saphir manquant).No longer availableDim. 17,32 g h: 8 cmEstimate: € 300 / 400 -
#409Een paar kristallen schaaltjes. lichte schade aan een rand.
#204Klokstel van zamac met details in rood marmer. Bestaande uit twee kandelaars op klauwpoten en en pendule versierd met een classicistische vrouwenfiguur. Frankrijk, einde XIXde eeuw.
#723Een eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Empire.
”Eros 3”. Une lithographie. Signée hors planche et datée 2009.No longer availableDim. 37 x 23 cmEstimate: € 60 / 80