Similar lots by type
-
#403
Vijf banden met ingebonden nummers van het tijdschrift ‘Mickey’. Jaren ‘50.
Cinq reliures de numéros du journal ‘Mickey’, années ‘50.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#822
Een lot van zeven XVIIIe eeuwse Franstalige boeken, waaronder vier delen van Homerus.
Un lot de sept livres du XVIIIème siècle en Français, dont quatre parties de HNo longer availableEstimate: € 70/100 -
#3
Een bureau-ensemble, bestaande uit een kistje, een klokje, een brievenhouder en een droogstempel met de initialen ‘J J’.
Une garniture de bureau, comprenant un petit coffret, une pendule, un porte-lettres et un cachet à sec, initiales ‘JJ’.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#873
“Sportwagens. Ale in serie gebouwde modellen van 1945 - 1980.” Frank Olenski. Ed. Librero. Groningen, 1993.
”Sportwagens. Alle in serie gebouwde modellen van 1945 -1980”. Frank Olenski. Ed. Librero. Groningen, 1993.No longer availableEstimate: € 22/25 -
#363
“L’illustration”. Een lot gebundelde jaaruitgaven: 1926 (I & II), 1927 (I & II), 1928 (I & II), 1929 (I & II), 1930 (I, II & III), 1931 (I), 1932 (III) & 1934 (III). Totaal van 14 banden.
”L’Illustration”. Un lot de reliures annuelles: 1926 (I & II), 1927 (I & II), 1928 (I & II), 1929 (I & II), 1930 (I, II & III), 1931 (I), 1932 (III) & 1934 (III). 14 bandes au total.No longer availableEstimate: € 70/120 -
#883
“Kiel toen, Kiel nu...” &”Die van den Basseng”. Twee boeken m.b.t. Antwerpen.
”Kiel toen, Kiel nu…” & “ Die van den Basseng”. Deux livres en relation avec Anvers.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#338
Een lot kalenders met reproducties van oude kaarten. Bijgevoegd een boek “De stad in kaart van de oudheid tot de 20e eeuw.” C.J. Schüler. Ed. Place de Victoires. Parijs, 2011.
Un lot de calendriers ,reproductions d’anciennes cartes. Avec un livre:”De stad in kaart van de oudheid tot de 20e eeuw”. C.J. Schüler. Ed. Place de Victoires. Paris, 2011.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#9
Twee uitgaven met betrekking tot Alfred Ost.
Deux éditions en relation avec Alfred Ost.No longer availableEstimate: € 24/26 -
#18
Drie herinneringsalbums van fotografische kring ‘Iris’ van 1932 t.e.m. 1938. Hardcovers, gesigneerd.
Trois albums souvenirs du cercle photograhique ‘Iris’ de 1932 -1938. Couvertures dures, signés.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#98
“L’album de la guerre”. Deel I & II. Ed. L’illustration. Parijs, 1926.
”L’Album de la guerre”. Vol. 1 et 2. Ed. l’Illustration . Paris. 1926.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#413
Een lot van 21 albums van Suske en Wiske, waarbij elf eerste drukken. Sletig. Bijgevoegd een album van Robert en Bertrand, een album van Bessy, een boek “De Vlijt” en een chromo-album “’s Lands Glorie”.
Un lot de 21 albums de Suske et Wiske, dont 11 de première impression. Usagé. Nous ajoutons un album chrome de Robert et Bertrand, un album de Bessy, un livre “De Vlijt”, et un album chromo “‘s Lands Glorie”.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#423
Een lot van negen boeken:- “Erotic art of the masters”. Bradley Smith. - “ The complete book of Erotic Art”. Drs Phyllis and Eberhard Kronhausen.- “ De Hanze”. Albert d’Haenens, Mercatorfonds.- “ Joseph Lacasse. Par lui-même”. Mercatorfonds.- “Le Plafond de l’Opera de Paris”. Marc Chagall.- “Rik Poot, tentoonstelling , 10-17 okt. 1987 Antwerpen”- “Hieronimus Bosch”. Peter Ruyffelaere & Roger Marijnissen.- “Beeldhouwkunst uit de late middeleeuwen in de Nederlanden.”. Prof. Dr. F.W.S. van (..)
Un lot de neuf livres:- “Erotic art of the masters”. Bradley Smith.- “ The complete book of EROTIC ART”. Drs Phyllis and Eberhard Kronhausen.- “ De Hanze”. Albert d’Haenens, Mercator fonds.- “ Joseph Lacasse. Par lui-même”. Mercator fonds.- “Le Plafond de l’Opéra de Paris”. Marc Chagall.- “Rik Poot, tentoonstelling , 10-17 okt. 1987 Antwerpen”- “Hieronimus Bosch”. Peter Ruyffelaere & Roger Marijnissen.- “Beeldhouwkunst uit de late middeleeuwen in de Nederlanden.”. Prof. Dr. F.W.S. van T(..)No longer availableEstimate: € 45/50
Other lots in this auction
-
#355
Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une pince en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 400/500 -
#891
Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.
Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#159Raphaël LagyePeriod: 1862-1952
“Waterput in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Puit à eau en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 140/180 -
#238
Een paar kleurloos kristallen drageoirs met zilveren voet en dekselknop, getooid met een druiventros. Manco aan een voetje. Nederlandse keuren. 833‰. Jaarletter ‘I’ voor 1868.
Une paire de drageoirs en cristal incolore, pieds en argent et bouton de couvercle décoré d’une grappe de raisins. Manquement à un pied. Poinçons hollandais. 833 ‰. La lettre ‘I’ devant 1868.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200/300 -
#135Jaeger-Lecoultre
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met lederen polsband.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct, bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#651
“Ruiter te paard”. Een Japans bronzen beeld.
”Cavalier à cheval”. Une statue japonaise en bronze.No longer availableDim. h: 85 cm l: 75 cmEstimate: € 600/800 -
#432
Een vijfarmig koperen luchtertje.
Un petit lustre à cinq bras en cuivre.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#877h: 10 cm, b 20 cm
Een pique-fleurs van blauw en wit Frans aardewerk. Gemerkt ‘A.K.’ onderaan.
Un pique-fleurs en faïence française bleue et blanche. Marque ‘A.K.’ en dessous.No longer availableEstimate: € 20/35 -
#678
Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat. Enkele barsten en één van de twee zonder gewichten.
Deux petites pendules murales, cadrans peints à la main. Quelques fissures et une pendule sans poids.No longer availableDim. l: 22 & 23 cmEstimate: € 40/50 -
#859
Een reeks van dertien moezelwijnglazen.
Une série de 13 verres à vin de la Moselle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 15/20 -
#200
Een 18 karaats witgouden parure waaronder een halssnoer met bijpassende oorbellen en twee ringen bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 14 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 7 ct.
Une parure en or blanc 18 comprenant un collier avec boucles d’oreilles et deux bagues assorties, serties de diamants baguettes ayant un poids total de ± 14 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 7 ct.No longer availableDim. 71,74 gEstimate: € 8000/10000 -
#483
Een paar kleine porseleinen beeldjes van een man en een vrouw.
Une paire de statues en porcelaine représentant un homme et une femme.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40/50