#167Divers massief zilveren serveerbestek, Nederlandse keuren, 2de gehalte met een pollepel (Voorschoten), drie lepels en twee vorken. Datumletters tussen 1944 en 1957.
Divers couverts de service en argent massif, poinçons hollandais, deuxième montant avec une louche (Voorschoten), trois cuillères et deux fourchettes. Lettres de date entre 1944 et 1957.No longer availableDim. 725 g brutEstimate: € 300 / 350 -
#561Twee theekannetjes van blauw en wit Chinees porselein, het éne met een decor van vogels, bloemen en bamboe, tijdperk Qianlong (haarscheur onderaan), het andere met perziken, XIXde eeuw.
#688Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#568Een kleine Capucine bowl van Chinees porselein met binnenin een famille rose landschapsdecor, buiten chocoladebruin gekleurd. Omstreeks 1800.
#401Een lampenvoet van meerkleurig aardewerk of glas.
#530Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.
#456HerekeEen handgeknoopt zijden tapijtje.
#337Twee lampenvoeten van gekleurd Italiaans kristal.
#501Guanyin met een rozenmand en een kraanvogel. Grote houtsculptuur. Chinees werk.
"Portrait de dame". Huile sur toile. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 80 / 120