Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#134
“Herenportret omstreeks 1900 in fraai uitgewerkte kader. Bijgevoegd gehandtekende foto.
« Portrait de gentleman vers 1900 dans un cadre joliment détaillé. Photo signée jointe.No longer availableDim. 78 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#224Guy CambierPeriod: 1923 - 2008
“Landbouwers op het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Les agriculteurs dans le champ". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#151Joseph d’Aste
“Pastorale scène”. Een goudgepatineerd bronzen beeldengroep op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
Scène pastorale. Un groupe en bronze patiné or sur un socle en marbre vert. Signé.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#527Boch Frères Keramis
Een grote dekselvaas van blauw en wit porselein met een decor naar Chinees voorbeeld, onderaan gemerkt.
Un grand vase à couvercle en porcelaine bleue et blanche à motif chinois, marqué en bas.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#318Val Saint Lambert
Een coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.
Une coupe de cristal incolore avec un pied argenté. Marqué.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#338
Een lot van vier kaartenalbums, waarbij één uitgegeven door Côte d’or met prenten van Koningin Astrid en drie met verzameling postkaarten met zichten op Belgische steden en gemeenten en met antieke wenskaarten. We voegen er twee recentere uitgaven ivm oude prentkaarten aan toe.
Lot de quatre albums de cartes postales, un édité par Côte d'or avec des estampes de la Reine Astrid et trois avec une collection de cartes postales avec des vues de villes et communes belges et avec des cartes de vœux anciennes. Nous ajoutons deux éditions plus récentes liées aux cartes postales anciennes.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#155
Een parelhalssnoer bezet met verplaatsbaar 18 K witgouden slot bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en kleine parels.
Un collier de perles serti d'un fermoir mobile en or blanc 18 ct serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,10 ct et de petites perles.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#615
Een olmenhouten linnenkoffer op sledepoten. XIXde eeuw.
Coffre à linge en bois d'orme sur pieds luge. XIXème siècle.No longer availableDim. 26 x 114 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#498
Een bronzen aap met een lange staart.
Un singe en bronze avec une longue queue.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#505
Een Chinees houten reiskoffer met openend luik in het front en met smeedijzeren beslag en hengdsels. Op losse voet.
Une malle de voyage chinoise en bois avec abattant à l'avant et avec ferrures et poignées en fer forgé. Sur base détachée.No longer availableDim. 108x46x110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#60
Een 18 K geelgouden ketting met hanger met een parel.
Un collier en or jaune 18K avec un pendentif avec une perle.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 250 / 300 -
#2
“Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae...” Een XVIIIe eeuwse, deels ingekleurde gravure.
« Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae... » Gravure du XVIIIe siècle, en partie coloriée.No longer availableDim. 44x34 cmEstimate: € 50 / 80