Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Chief Wolf Robe”. Bronzen beeld naar het werk van Carl Kauba. Op marmeren voetstuk. Recente geut.
“Chief Wolf Robe”. Bronzen beeld naar het werk van Carl Kauba. Op marmeren voetstuk. Recente geut.
“Chief Wolf Robe”. Bronzen beeld naar het werk van Carl Kauba. Op marmeren voetstuk. Recente geut.
“Chief Wolf Robe”. Bronzen beeld naar het werk van Carl Kauba. Op marmeren voetstuk. Recente geut.

“Chief Wolf Robe”. Bronzen beeld naar het werk van Carl Kauba. Op marmeren voetstuk. Recente geut.

Chief Wolf Robe. Sculpture en bronze d'après l'oeuvre de Carl Kauba. Sur socle en marbre. Fonte récente.
Dim. H. 60 cm
SKU: 2408210161.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #161
Estimate: € 350 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #357

    Een musicerend aapje van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    Un singe faisant de la musique en porcelaine saxonne multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #441

    Een Chinees porseleinen vaas met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #689

    Een kleurloos kristallen lampenvoet.

    Un pied de lampe en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #336

    Een rond bijzettafeltje met twee laden en een kalfslederen blad.

    Une table d'appoint ronde avec deux tiroirs et un dessus en cuir de veau.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #337

    Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal.

    Deux carafes en cristal incolore taillé différentes.
    No longer available
    Dim. h: 30 en 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #418

    Een bronzen vaas, Japan tijdperk Meiji.

    Un vase en bronze, Japon époque Meiji.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #325
    Pontiac Swiss Made

    Een 18 K geelgouden dameshorloge.

    Une montre pour femme en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. bruto: 5,82 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #565

    Een driedelig kaststel van Delfts aardewerk, versierd met landschaps- en tuindecors en één deksel getooid met een vogel. Diverse beschadigingen. Omstreeks 1770.

    Une garniture en trois parties en faïence de Delft, à décor de paysages et de jardins et un couvercle orné d'un oiseau. Dommages divers. Vers 1770.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #542

    Een Engelse lage mahoniehouten boekenkast.

    Une bibliothèque basse anglaise en acajou.
    No longer available
    Dim. 117,5 X 183 X 31,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #356
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet van wol, zijde en katoen. Slijtage.

    Un tapis en laine persan noué à la main en laine, soie et coton. Usures.
    No longer available
    Dim. 185 x 124 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #570
    Val St. Lambert

    Een vaas op voet van geslepen kristal met groene kelk. Gemerkt.

    Un vase en cristal taillé avec un calice vert. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #24

    Twee miniaturen met damesportretten, de éne van Maria Leczinska. Beide gesigneerd.

    Deux miniatures avec portraits féminins, dont une par Maria Leczinska. Les deux signées.
    No longer available
    Dim. 7 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More