Similar lots by type
-
#389“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Een XIXe en een XVIIIe eeuwse gravure.
“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Deux gravures, du XIXème et du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 71 x 53 & 48 x 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#524Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#519Julien Schoenaerts“Abstract”. Twee etsen. Beide gesigneerd en genummerd 7/7 buiten de plaat.
“Abstrait”. Deux eaux fortes. Les deux signées et numérotée 7/7 hors planche.No longer availableDim. 19 x 10 & 19,5 x 15,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#542“Jansen & Janssen uit de Blauwe Lotus”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Dupont et Dupond du Lotus Bleu. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120 / 150 -
#474“Rosa Molllissima” & “Rosa turbinata”. Twee reproducties naar Redouté.
“Rosa Molllissima” et “Rosa turbinata”. Deux reproductions d’après Redouté.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#529Janet TrebyPeriod: °1955“Elysian days 1”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 14/385 buiten de plaat.
“Elysian Days 1”. Sérigraphie. Signée et numérotée 14/385 hors planche.No longer availableDim. 51 x 81 cmEstimate: € 170 / 250 -
#564“Scène uit de Blauwe Lotus”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
“Scène du Lotus Bleu”. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120 / 150 -
#552“Scène uit de Sigaren van de Farao”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
“Scène des Cigares du Pharaon”. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120 / 150 -
#562“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Een ingekaderde gravure, titelblad van een antieke atlas.
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Gravure encadrée. Frontispice d’un vieux atlas.No longer availableDim. 44,5 x 26,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#534Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120 / 150 -
#452Guillaume Roger“Moderne compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 18/50 en gedateerd ‘93 buiten de plaat.
“Composition moderne”. Lithographie. Signée, numérotée 18/50 et datée ‘93 hors planche.No longer availableDim. 28,5 x 43,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#559“Scène uit de Sigaren van de Farao”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Scène des Cigares du Pharaon. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120 / 150 -
#484“Rosa Indica Vulgaris” & “Rosa Indica Cruenta”. Twee reproducties naar Redouté.
“Rosa Indica Vulgaris” et “Rosa Incica Cruenta”. Deux reproductions d’après Redouté.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#512Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De Zeven Hoofdzonden” van James Ensor. Apocrief gesigneerd buiten de plaat.
Deux eaux fortes colorées de la série “Les Sept Péchés Mortels” de James Ensor. Signatures apocryphes hors planche.No longer availableDim. 19 x 14,5 cmEstimate: € 450 / 600 -
#502Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De Zeven Hoofdzonden” van James Ensor. Apocrief gesigneerd buiten de plaat.
Deux eaux fortes colorées de la série “Les Sept Péchés Mortels” de James Ensor. Signatures apocryphes hors planche.No longer availableDim. 9 x 14,5 cmEstimate: € 450 / 600 -
#499Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#99Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.
Quatre reproductions de planches botaniques dont deux d’après Redouté.No longer availableDim. 34 x 24 & 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#572“Scène uit Kuifje in Afrika”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Scène de Tintin en Afrique. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120 / 150 -
#549“Scène uit de Blauwe Lotus”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
“Scène du Lotus Bleu”. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120 / 150 -
#748“Geschiedenis van de schilderkunst”. Ed. Het Spectrum. Antwerpen 1966 - 1968. De volledige reeks, 27 delen. Zonder stofwikkels.
“Geschiedenis van de Schilderkunst”. Ed. Het Sprectrum. Anvers 1966-1968. Série complète de 27 volumes. Sans couverture anti-poussière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#19Van Hoof“Vrouw aan de haard”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 57/100 buiten de plaat.
“Femme devant l’âtre”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 57/100 hors planche.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#644“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
“Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 10 / 120 -
#794Savery“Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Lion dans la jungle”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14Renaat Bosschaert“Brugge”. Een ets uit 1979 naar XVIe eeuws voorbeeld.
“Bruges”. Eau forte de 1979 d’après un exemplaire du XVIe siècle.No longer availableDim. 36,5 x 43,5 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#537Twee zeshoekige vaasjes met pioenen van fijn gesculpteerd ivoor. De vaasjes met gegraveerd decor van fazanten en tekens op de achterzijde. Enkele losse blaadjes. Gesigneerd.
Deux vases hexagonaux aux pivoines en ivoire finement sculpté. Les vases décorés de faisans gravés, des lettres en calligraphie au verso. Quelques feuilles détachées. Signés. Travail chinois, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#568Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde ivoren snuffbottle in de vorm van een personage. Gesigneerd. Tibet, XIXe eeuw. Met certificaat.
Flacon à parfum en ivoire finement sculpté et polychromé en forme de personnage. Signé. Avec certificat.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 180 / 200 -
#52Vanaerschot“De kus”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Le baiser”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#741Een kleine opengewerkte Chinese plaquette van zwart jade.
Plaquette en jade noire ajourée et sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 7cmEstimate: € 100 / 120 -
#659Een paar vierkante metalen plantenbakken.
Paire de jardinières carrées en métal.No longer availableDim. h: 50 x 46 cmEstimate: € 360 / 400 -
#573LUCIEen dimbare staande designlamp van wit en zwart metaal. Model ‘Ignazio’ naar ontwerp van G.F. Frattini.
Lampadaire réglable en métal blanc et noir. Modèle Ignazio d’après G.F. Frattini.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 300 / 400 -
#466Een stoomgebogen staande kapstok.
Portemanteaux courbé au vapeur.No longer availableDim. h: 204 cmEstimate: € 40 / 60 -
#501Een Chinees porseleinen vaas met sang-de-boeufglazuur.
Vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 150 / 180 -
#518Een vergulde messingen Boeddha, versierd met kraaltjes.
Bouddha en laiton doré décoré de petites perles.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#376Een vierkant en een rechthoekig tafeltje met onyxen blad op messingen voet.
Une petite table carrée et une table rectangulaire à tablette en onyx sur pied en laiton.No longer availableDim. 31x 31 & 61 x 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#235Een 18 karaats geel gouden armband in de vorm van een slang bezet met één robijntje, één ontbreekt.
Bracelet en or jaune 18 K en forme de serpent serti d’un petit rubis, l’autre manque.No longer availableDim. 47,75 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#737Drie glazen vaasjes, waarbij twee met een handgeschilderd verguld bladerdecor en een klein vaasje met geëtst bloemendecor. Het laatste gemerkt Daum, Nancy.
Trois vases en verre dont deux décorés à la main à décor de feuilles dorées et un petit vase à décor de fleurs à l’eau forte. Ce dernier marqué Daum, Nancy.No longer availableDim. h: - cmEstimate: € 100 / 150

