#392Een lot van vier ingekleurde oude gravures met zichten op Den Haag, Berlijn en Parijs.
Un lot de quatre anciennes gravures, vues sur Berlin, Paris et La Haye.No longer availableDim. 24 x 39,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#566Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#271Een voorouderhoofdje van terra cotta. Komaland (Ghana).
Une tête d’ancêtre en terre-cuite. Pays des Koma, Ghana.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#293Een kort zwaard met schede van leder en geel koper.
#690ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#618Een Afrikaans houten fetisjbeeld met spijkers.
#892Een lot boeken mbt iconen:- “Gouden licht”. Naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen. Ed. Snoeck-Ducaju & zoon. Gent, 1988.- “Ikonen”. Klaus Wessel & Helmut Brenske. Ed. Battenberg Verlag. München, 1980. Duitstalig.- “Russische ikonen”. Helga Freifrau von Mauchenheim. Ed. Atrium, 1987.- “Van een andere wereld”. Naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen. Ed. Pando(..)
#384Frans SmeersPeriod: 1873 - 1960“Staaf - Na de oorlog”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
”Staaf - Après la guerre”. Huile sur carton de peintre. Signé.No longer availableDim. 52 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#838Royal Dux“Haremdanseres.” Beeld van polychroom porselein. Gemerkt met de roze driehoek en genummerd.
”Danseuse de harem”. Une statue en porcelaine polychrome. Porte une marque de triangle rose et numérotée.No longer availableDim. 27,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#39Antoon Wittoeck“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#446Een piëdestal van getorst en gebeeldhouwd hout.
Un piédestal en bois torsadé et sculpté.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 30 / 50