Other lots in this auction
-
#338
Een lot van vier kaartenalbums, waarbij één uitgegeven door Côte d’or met prenten van Koningin Astrid en drie met verzameling postkaarten met zichten op Belgische steden en gemeenten en met antieke wenskaarten. We voegen er twee recentere uitgaven ivm oude prentkaarten aan toe.
Lot de quatre albums de cartes postales, un édité par Côte d'or avec des estampes de la Reine Astrid et trois avec une collection de cartes postales avec des vues de villes et communes belges et avec des cartes de vœux anciennes. Nous ajoutons deux éditions plus récentes liées aux cartes postales anciennes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#657Bacarat
Een lot kleurloos en deels gesatineerd glas, bestaande uit een vaas op voetstuk, versierd met pegels, een tazza, schoteltjes, twee bonbonnières en kaarsenhouders (enkele schilfers).
Lot de verre incolore et en partie satiné, composé d'un vase sur piédouche, à décor de pendeloques, d'une tazza, de soucoupes, de deux bonbonnières et de bougeoirs (quelques éclats).No longer availableDim. Ø: 13-19 cmH: 11-27 cmEstimate: € 40/60 -
#101
Een schouwpendule in Rococo stijl. Verguld hout en plaaster. Met handgeschilderd romantisch tafereel. In werkende staat. Gerestaureerd en herverguld.
Une horloge de cheminée de style rococo. Bois doré et plâtre. Avec scène romantique peinte à la main. En état de marche. Restaurée et redorée.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 120/160 -
#132Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Vaas met dahlia’s op een stoel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase aux dahlias sur une chaise". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#234Théo Idserda
“Vissersboten”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 66 x 89 cmEstimate: € 80/120 -
#47
Een vaas van gekleurd glas.
Un vase en verre coloré.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 25/30 -
#56
Een mahoniehouten psychèspiegel met gechantourneerde basis. Tijdperk Victoria.
Miroir psyché en acajou à base chantournée. Epoque Victoria.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 80/120 -
#430
Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#235Boch
Een vijfdelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit vier hoornvazen en een dekselvaas. Gemerkt onderaan.
Garniture de cinq pièces en faïence bleue et blanche, composée de quatre vases en corne et d'un vase à couvercle. Marqué en bas.No longer availableDim. 30, 43 & 57 cmEstimate: € 70/100 -
#542Victor UytterschautPeriod: 1847-1917
“Vissersboten”. Aquarel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#445
Een primitief en zeldzaam eikenhouten meubeltje met twee paneeldeuren en met smeedijzeren beslag. Vermoedelijk Noord-Frans, XVIIe eeuw.
Un meuble en chêne primitif et rare avec deux portes à panneaux et ferrures en fer forgé. Probablement Nord de la France, XVIIème siècle.No longer availableDim. 145 x 45 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#559John Brosens
“Stadstuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Jardin de la ville". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80/100