Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Chinese tekening.

Chinese tekening.

Dessin chinois.
Dim. 45 x 35 cm
SKU: 2808180429.
Auction day: 29 August 2018 19:00
Catalogue #429
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #705

    Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van langlevenstekens op een vegetatieve achtergrond.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de symboles de longue vie sur un fond végétal.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #550

    Een gefineerde klapsecretaire met een grote en twee kleine laden onder het klapblad.

    Un secrétaire en bois de placage à un grand et deux petits tiroirs sous la tablette rabattable.
    No longer available
    Dim. b: 110 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #697

    Stempel in de vorm van een draak van gebeeldhouwd ivoor. Japan, omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.

    Cachet en forme de dragon en ivoire sculpté. Japon, vers 1900. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #762
    Octave Landuyt

    “De blik”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/150 buiten de plaat.

    ”Le regard”. Une lithographie. Signée et numérotée 126/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #249
    J.J. Toulon

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #548

    Een grote schotel van Imariporselein met een decor van bloemen, personages en een landschap. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.

    Un grand plat en porcelaine Imari avec un décor de fleurs et personnages dans un paysage. Marque sous la base;
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #816

    Een eikenhouten grammofoonmeubeltje met twee deurtjes. We voegen er een reeks platen aan toe.

    Un meuble à grammophone en chêne à deux portes. Nous ajoutons une série de disques.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #177

    Een vrouwentorso van gebeeldhouwd natuursteen.

    Torse de femme en pierre naturelle sculptée.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #358

    Een vaas van geslepen kristal met vergulde decoratie rond de rand.

    Vase en cristal taillé à décor doré au rebord.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #706

    Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.

    Une cruche en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #793

    Een paar Chinese theetafeltjes van hardhout met koperen beslag.

    Deux tables à thé chinoises en bois dur exotique et montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. 56 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #246
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More