#632“Zittende dame”. Een beeld van gesculpteerd hout. Zonder signatuur.
“Dame assise”. Une statue en bois sculpté. Sans signature.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#613Een Afrikaans houten masker. Bembe, D.R.Congo.
#678Een paar houten meesterstukken. Een Icosaëder en een Pyramide.
#649Een gesculpteerd houten masker. Lega, D.R.Congo.
Un masque en bois sculpté. Lega, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#628Een beeld van gesculpteerd hout. Igbo, Nigeria.
Une statue en bois sculpté. Igbo, Nigère.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 75 / 100 -
Personnage de présentation en bois polychrome.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 45 / 55 -
#701Een lot schootsvellen, vlaggen en kragen uit de vrijmetselarij.
#243“Johannes”. Een beeld van gebeeldouwd hout. Schade aan een vinger.
#123Een heiligenbeeld van gebeeldhouwd hout. XIXe eeuw.
#637Een zittend voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Yombe, D.R.Congo.
#117Een gesculpteerd en deels gepolychromeerd houten voorstelling van Sint Pieter. XVIIIe eeuw.
Sculpture en bois partiellement polychrome représentant Saint-Pierre. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#668Een ei van cloisoné op koper versierd met een bloemenmotief in reliëf.
#627Een Afrikaans houten masker. Dogon, Mali.
#372“Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout. Omstreeks 1900.
“Vierge à l’enfant”. Une statue en bois sculpté et polychrome. ± 1900.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
“Saint-Joseph à l’Enfant”. Haut relief en bois. Monogrammé YJ.No longer availableDim. 37 x 14 cmEstimate: € 30 / 50
#268“De strijd”. Een groep van donkergepatineerd zamak naar een werk van Poitevin.
“Le combat”. Groupe en régule à patine foncée d’après un oeuvre de Poitevin.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#139J. Slagmuylder“Stilleven met hortensia’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
“Nature morte aux hortensias”. Huile sur toile. Signée et datée ‘59.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#517Een Chinese vaas van blauw en wit porselein.
#731Een lot van drie bronzen Indische bellen.
Un lot de trois cloches en bronze indiennes.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#643Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
#121“Jeanne d’Arc”. Een groep van donkergepatineerd zamak naar een werk van Eugène Laurent.
“Jeanne d’Arc”. Groupe en régule à patine foncée d’après un oeuvre par Eugène Laurent.No longer availableDim. h: 66,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#714Een vaas van groen glas met verwerkt bladgoud.
#835J. B. Everaert à BruxellesEen antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,26 gEstimate: € 150 / 250