Other lots in this auction
-
#211JapyEen ‘Chemin de Fer’ zakhorloge van verzilverd metaal. In werkende staat. (twee stukjes beschadigd aan wijzerplaat.
A 'Chemin de Fer' pocket watch in silver plated metal. In working condition. (two pieces damaged on the dial.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).No longer availableOnline onlyDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#297Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
large and a small pot of German stoneware with a blue decor. One of the two ears of the large pot has come off.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#34Een lot postzegels van ‘64-’72 eerstedag uitgaves België.
A lot of stamps from '64-'72 first day issues Belgium.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#78Een rond zalfpotje van groen onyx op verguld metalen pootjes.
A round ointment jar of green onyx on gilded metal legs.No longer availableOnline onlyDim. 6,5 cm Ø 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#266De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
Un baromètre avec placage de noyer. Verre de protection manquant.No longer availableOnline onlyDim. l: 96 cmEstimate: € 20 / 30 -
#221Een paar gietijzeren vuurbokken, versierd met vlammen. Eén gebroken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#202Een Aziatisch opklapbaar bijzettafeltje en drie geneste potjes, rood en zwart gelakt. Met dierenriem als decor.
An Asian folding side table and three nested jars, lacquered red and black. With zodiac as decor.No longer availableOnline onlyDim. h 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#168Twee diverse vazen van Chinees blauw en wit porselein, de éné met een decor van personages in een landschap, de andere met bloemen in uitsparingen. Eén beschadigd aan de onderrand, de andere met een kleine perforatie onderaan.
Two different vases of Chinese blue and white porcelain, one with a decoration of characters in a landscape, the other with flowers in recesses. One damaged at the bottom edge, the other with a small perforation at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. H. 29,5 & 26,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#257Een lot van 6 kristallen vazen met divers decor, kleur en grootte, waarvan 1 gemerkt Val Saint Lambert.
A lot of 6 crystal vases with various decor, color and size, of which 1 marked Val Saint Lambert.No longer availableOnline onlyDim. H: 10-35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#91Limoges FranceEen Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
A Limoges porcelain dish on three gilded legs decorated with flower decor.No longer availableOnline onlyDim. 8 cm x Ø 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Two African wooden statues on a stone pedestal.No longer availableOnline onlyDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200





