Other lots by Schuermans
Similar lots by type
-
#736Shiraz
Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 155 cmEstimate: € 80/120 -
#629
Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.
Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100/160 -
#380
Een halssnoer van bloedkoraal.
Collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#806
Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#455
Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#16
Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.
Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.No longer availableDim. 44 gEstimate: € 50/100 -
#813
Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.
Table à dessiner en bois et tabouret.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#136Heriz
Wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 200/240 -
#375
10 handen van verschillende halfedelstenen.
Dix mains en pierres dures différentes.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#325
Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.
Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#405
Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.
Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#426Hamadan
Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 185 x 115 cmEstimate: € 80/120 -
#415
Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.
Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#821
Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.
Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.No longer availableDim. 125 x 68 cmEstimate: € 120/200 -
#96
Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.
Table en bois de placage. Bord en accolade.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#430
Lot van zestien biscuit beeldjes.
Lot de seize statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#370Mexico
Een halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.
Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.No longer availableDim. 175,95 gEstimate: € 150/250 -
#285Peru Ilaria
Een drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 120,90 gEstimate: € 150/250 -
#310Peru Ilaria
Een slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.
Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 66,86 gEstimate: € 100/150 -
#225China
Een nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.
Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 100/150 -
#598
“Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.
“Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.No longer availableDim. H 54,5 cmEstimate: € 250/350 -
#603
Een paar porseleinen luchters en een applique.
Paire de lustres en porcelaine et une applique.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#335Ecuador
Twee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.
Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#812
Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.
Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.No longer availableEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#312
Serie van twaalf zilveren theelepeltjes met getorste steeltjes eindigend in een eikel. Nederlandse keur voor 835‰.
Suite de douze cuillères à thé en argent aux tiges torsadées terminant en glands. Poinçon hollandais pour 835‰.No longer availableDim. 92,52 gEstimate: € 60/80 -
#110Andor KomivesPeriod: °1958
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 60/100 -
#606
Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout met koperen beslag. XIXe eeuw.
Garde-robe à deux portes en chêne sculpté aux montures en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 230 x 160 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#740
“Landschap met vijver”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage à l’étang”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 80/100 -
#640
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Composition”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 81 x 76 cmEstimate: € 150/200 -
#778
Ivoren vaasje gedragen door een meisjeshoofd. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Petit vase en ivoire porté par une tête de fille. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 20/30 -
#236
Een buffetkast van gesculpteerd eikenhout. Het opzet met twee gevitreerde deuren, gedragen door twee gesculpteerde leeuwen.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, le dessus à deux portes vitrées et porté par deux lions sculptés.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 120/200 -
#506
Een hallbank van gesculpteerd eikenhout met een klapblad in de zitting.
Banc de vestibule en chêne sculpté, siège formant coffre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#538
Een Chinese vaas van geel aardewerk met een drakendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence de Chine jaune à décor de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220/260 -
#779
Beeldje van terracotta als allegorie op de oogst. Gesigneerd. M. Laeremans.
Statuette en terre cuite représentant une allégorie de la récolte. Signée M. Laeremans.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 30/50 -
#6
Een paar handgeknoopte Perzische karpetten. Slijtage.
Paire de carpettes persanes en laine. Nouées main. Usures.No longer availableDim. 246 x 126 & 180 x 146 cmEstimate: € 80/120 -
#34
Een lot van zeven fotolijsten in verschillende formaten met Sterling zilveren lijst.
Lot de sept cadres à photographie de différentes tailles en argent Sterling.No longer availableEstimate: € 80/120