Une série de cinq tasses et sous-tasses en porcelaine du Japon , décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. ø: 10 & 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#244Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997“Meisje in het rood”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
”Jeune fille en rouge”. Huile sur carton d’artiste. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#488“Van kasteel naar kasteel”. Paul Arren. Volledige reeks van elf volumes.
”Van kasteel naar kasteel”. Paul Arren. Série complète, 11 volumes.No longer availableEstimate: € 55 / 80 -
#342George Karner“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#415Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een half edelsteen.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 80 / 120 -
#479Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.
#783F. Delannay-Bouillon à BruxellesEen oude barometer.
Un ancien baromètre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
Deux épingles en or serties de petites pierres précieuses. Nous ajoutons un exemplaire en métal argenté.No longer availableDim. 2,53 gEstimate: € 60 / 100 -
#45Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met goudpareltjes.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de petites perles d’or.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 120 / 140 -
#522Een paar landschappen. Olieverf op doek.
Une paire de paysages. Huile sur toile.No longer availableDim. 103 x 83 cmEstimate: € 100 / 150 -
#73Val St. LambertEen grote lampenvoet van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 1000 / 1200