Other lots in this auction
-
#455Een 10 karaats wit gouden ring bezet witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or blanc 10 ct sertie de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,27 gEstimate: € 100 / 150 -
#507Een paar voorstellingen van Boeddha van deels verguld brons.
Une paire de représentations de Bouddha, partiellement en bronze doré.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#729Een spiegel in notenhouten lijst.
Un miroir à encadrement en noyer.No longer availableDim. 84 x 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#509“Dames”. Aquarel en houtskool op papier. Draagt monogram ‘PvdH’.
”Dames”. Aquarelle et fusain sur papier. Porte le monogramme ‘PvdH’.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 100 / 200 -
#473Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.
Un long vase cylindrique en verre incolore et un vase rond rouge à long col.No longer availableDim. h: 80 & 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#206Een Georgian breakfront bibliotheek met onderaan drie grote laden en een uitschuifbaar schrijfblad, geflankeerd door twee laden en twee paneeldeuren. Bovenaan vier gevitreerde deuren. Engels werk.
Une bibliothèque anglaise breakfront à trois grands tiroirs en dessous, une tablette coulissante flanquée de deux tiroirs et portes panneaux. Au dessus quatre portes à vitres.No longer availableDim. 218 x 210 x 51 cmEstimate: € 350 / 400 -
#800Een 18 karaats geel gouden omlijsting van een broche, een ring en losse stukjes goud.
Encadrement de broche en or jaune 18 ct, ainsi qu’une bague et quelques petites pièces diverses.No longer availableDim. 11,50 gEstimate: € 200 / 250 -
#761Lot van 15 chromoboeken. ‘S Lands Glorie - 1 t.e.m. 6. Uitgeverij Fort Itegem 3 boeken betrekking tot fauna en flora van België. En 6 boeken Artis Historia met verschillende onderwerpen.
Un lot de 15 albums Chromos. ‘S Lands Glorie - 1 à 6. Edition Fort Itegem, 3 livres en relation avec la faune et flore de la Belgique. et 6 livres Artis Historia, sujets différents.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#303“Staand naakt.” Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Omstreeks 1900.
”Nu debout”. Une statue en bronze sur socle en marbre. +- 1900.No longer availableDim. 16 cm + 6 cmEstimate: € 40 / 60 -
#164Franz VinckPeriod: 1827 - 1903“De visser overhandigt de Doge de ring van Sint Marcus”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar Pâris Bordone.
”Le pêcheur donne la bague de Saint Marc au Doge”. Huile sur toile. Signée. D’après Pâris Bordone.No longer availableDim. 61 x 47 cmEstimate: € 300 / 500 -
#88Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
Une paire de candélabres en bois patiné gris.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#636Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 310 x 245 cmEstimate: € 200 / 300

