#137Een lot zilveren bestek, bestaande uit koffielepels en ijslepeltjes.
#704Robert HerberigsEen paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Zonder lijst.
Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signés. Pas d’encadrements.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#536Perzisch tapijt van wol met kruismotief. Handgeknoopt.
#214R. Dechamps“Boereninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#11Val St. LambertEen lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
#694Robert HerberigsEen paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd op één exemplaar.
Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signature sur une pièce.No longer availableDim. 54 x 64 & 73 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#141Een cassolette van albast en verguld brons, versierd met kariatiden en figuren van cloisonné. Zonder deksel.
Une cassolette en albâtre et bronze doré, décoration de cariatides et figures en cloisonné. Couvercle manquant.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#5Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljantje van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 100 / 120 -
#486Elmar FlötottoEen paar design stoelen. Duitsland, omstreeks 1970.
Une paire de chaises design. Allemagne, +- 1970.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#552“Elegante jonge dame”. Olieverf op doek.
”Jeune femme élégante”. Huile sur toile.No longer availableDim. 100 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#760VincentiEen dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.
Chaîne double et pendentif en pierre semi-précieuse.No longer availableEstimate: € 40 / 80