Other lots in this auction
-
#533Een paar jardinières van meerkleurig Chinees porselein met een Cantondecor. Met onderschaal. Onderaan gemerkt.
Une paire de jardinières en porcelaine de Chine, décor Canton. Avec sous-plat. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#488“Van kasteel naar kasteel”. Paul Arren. Volledige reeks van elf volumes.
”Van kasteel naar kasteel”. Paul Arren. Série complète, 11 volumes.No longer availableEstimate: € 55 / 80 -
#71Toiletstel van schildpad en zilver. Keuren van Mappin & Webb, omstreeks 1910.
Une garniture de toilette en écaille et argent. Poinçons Mappin & Webb, +- 1910.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#294Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir majordome, encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#181Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#90Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 9,45 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120 / 200 -
#16827 boeken over geneeskunde, anatomie e.d. Edouard Monneret. “Traité Elémentaire de Pathologie Interne”. 3 volumes. Ed. Béchet Jeune, Paris, 1864-65-66. In-8°, goede staat, bruine lederen rug. Gustave Bernutz. “Clinique Médicale sur les Maladies des Femmes”. 2 delen. Ed. Chamerot, Paris 1862. In-8°, goede staat. En 22 andere.
27 livres sur l’anatomie, la médecine etc. Edouard Monneret. “Traité Elémentaire de Pathologie Interne”. 3 volumes. Ed. Béchet Jeune, Paris, 1864-65-66. In-8°, bon état, dossier en cuir brun. Gustave Bernutz. “Clinique Médicale sur les Maladies des Femmes”. 2 vol. Ed. Chamerot, Paris 1862. In-8°, bon état. Et 22 autres.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#314F. Millenhuber“Romantiserend rivierlandschap met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage rupestre romantique au voilier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#454Een lot blauw en wit porselein, bestaande uit twee bloemenvaasjes, drie dekselpotjes en een schaaltje.
Un lot de porcelaine bleue et blanche, comprenant deux petits vases, trois pots à couvercles et un petit plat.No longer availableDim. h: 3 - 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#754André GoezuPeriod: °1939“Haut bois”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 15/35 buiten de plaat.
”Haut bois”. Une lithographie. Signée et numérotée 15/35 hors planche.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#122Venckeleer“Stilleven met gladiolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
”Nature morte, glaïeuls”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 180 / 220

