Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Cloisonné schotel met vogels. Japans werk, begin XXste eeuw.

Cloisonné schotel met vogels. Japans werk, begin XXste eeuw.

Un plat en cloisonné et oiseaux. Travail japonais, début XXème siècle.
Dim. Ø: 31 cm
SKU: 1012190451.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #451
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #533

    Een paar jardinières van meerkleurig Chinees porselein met een Cantondecor. Met onderschaal. Onderaan gemerkt.

    Une paire de jardinières en porcelaine de Chine, décor Canton. Avec sous-plat. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #388

    Vier diverse borden, waarvan twee Royal Copenhagen en twee Boch Keramis.

    Quatre assiettes différentes, dont deux de Royal Copenhagen et deux de Boch Keramis.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 & 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #662
    Paule Nolens

    “Naakten”. Acryl op papier, recto verso. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Nus”. Acrylique sur papier, recto verso. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 75 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #794

    Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.

    Un miroir Louis Philippe à encadrement en acajou.
    No longer available
    Dim. 80 x 67 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #501

    Twee Chinese theepotjes van blauw en wit porselein.

    Deux théières en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Estimate: € 32 / 36
  • #155

    Een art deco platina ring bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.

    Bague art deco en platine sertie de diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct.
    No longer available
    Dim. 8,74 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #192
    Constant Cap
    Period: 1842-1915

    “Het bezoek van Sinterklaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”La venue de Saint Nicolas”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 85 cm
    Estimate: € 3000 / 3800
  • #6

    “Soft Self Portrait With Fried Bacon”. Een beeldje van kunststof. Interpretatie van een detail van een schilderij van Salvador Dali.

    ”Soft Self Portrait With Fried Bacon”. Une statue en plastique. Interprétation d’un détail d’une peinture par Salvador Dali.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #741

    Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.

    Pied de lampe en cuivre partiellement noirci. Style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #452

    Een zeilbootje van filigraanwerk. Onder stolp.

    Un petit voilier en filigrane sous cloche.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #647

    Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout.

    Un Bouddha assis en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #78

    Een paar gesatineerd glazen lampen met gemarmerde motieven. Frans werk.

    Une paire de lampes en verre satiné, motifs marbrés. Travail français.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More