Other lots in this auction
-
#244“Pratende mannen”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Abraham Teniers (1629 - 1670).
”Hommes qui discutent”. Huile sur panneau. Attribué à Abraham Teniers (1629 - 1670).No longer availableDim. 14 x 11,5 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#356Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.
Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 50 / 80 -
#32“Zogende moeder”. Ingekleurde prent. Draagt een handtekening: Armand Rassenfosse.
”Mère allaitant”. Une estampe en couleurs. Porte une signature: Armand Rassenfosse.No longer availableDim. 19 x 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#418Een paar drie-armige messingen kandelaars met albasten versieringen.
Une paire de candélabres à trois bras, décorations d’albâtre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#872Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat.
”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#193Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906“Il pleut - Bergère”. Een beeld van verzilverd bons. Gesigneerd.
”Il pleut - Bergère”. Une statue en bronze argenté. Signé Eutrope Bouret.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 550 / 600 -
#511WarminkEen houten tafelklokje met messingen wijzerplaat. Met sleuteltje. Fineer beschadigd.
Une pendule de table, cadran en laiton. Avec clé. Dégâts au bois de placage.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#556Een modern wollen Gabbehtapijt.
Un tapis Gabbeh en laine moderne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#363Een paar boekensteunen van amber glas met gesatineerde kristallen hoofdjes. Boheems werk.
Une paire de serre-livres en verre ambre et têtes satinées. Travail bohémien.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#296Een sobere tweedeurs garderobe met twee laden onderaan.
Une garde-robe à deux portes et deux tiroirs dans le bas.No longer availableDim. 202 x 148 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#494“Landschap met sloot”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Berghe.
”Paysage et fossé”. Huile sur toile. Porte une signature: Berghe.No longer availableDim. 41 x 51,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#7“Ouden Gouden Helm”, “Gouden leeuw” & “Gulden Vlies”. Drie heruitgaven van XVe eeuwse Vlaamse munten, uitgegeven door ‘VZW Bedevaart naar de graven van de IJzer’ in 1982, 1983 en 1984. Verguld brons.
”Ouden Gouden Helm”, “Gouden leeuw” & “ Gulden vlies”. Trois ré-éditions de pièces flamandes du XVème siècle, edité par ‘VZW Bedevaart naar de graven van de Ijzer’ en 1982, 1983 et 1984. En bronze doré.No longer availableEstimate: € 15 / 20

