Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Cloisonné vaasje in deel twee delen. Chinees werk. Met houten sokkeltje.

Cloisonné vaasje in deel twee delen. Chinees werk. Met houten sokkeltje.

Un petit vase en cloisonné en deux parties. Oeuvre chinoise. Avec un socle en bois.
Dim. h 7 cm
SKU: 2602190757.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #757
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #244

    “Pratende mannen”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Abraham Teniers (1629 - 1670).

    ”Hommes qui discutent”. Huile sur panneau. Attribué à Abraham Teniers (1629 - 1670).
    No longer available
    Dim. 14 x 11,5 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #356

    Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.

    Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #32

    “Zogende moeder”. Ingekleurde prent. Draagt een handtekening: Armand Rassenfosse.

    ”Mère allaitant”. Une estampe en couleurs. Porte une signature: Armand Rassenfosse.
    No longer available
    Dim. 19 x 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #418

    Een paar drie-armige messingen kandelaars met albasten versieringen.

    Une paire de candélabres à trois bras, décorations d’albâtre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #872
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    “De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat.

    ”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 29,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #193
    Eutrope Bouret
    Period: 1833 - 1906

    “Il pleut - Bergère”. Een beeld van verzilverd bons. Gesigneerd.

    ”Il pleut - Bergère”. Une statue en bronze argenté. Signé Eutrope Bouret.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #511
    Warmink

    Een houten tafelklokje met messingen wijzerplaat. Met sleuteltje. Fineer beschadigd.

    Une pendule de table, cadran en laiton. Avec clé. Dégâts au bois de placage.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #556

    Een modern wollen Gabbehtapijt.

    Un tapis Gabbeh en laine moderne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #363

    Een paar boekensteunen van amber glas met gesatineerde kristallen hoofdjes. Boheems werk.

    Une paire de serre-livres en verre ambre et têtes satinées. Travail bohémien.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #296

    Een sobere tweedeurs garderobe met twee laden onderaan.

    Une garde-robe à deux portes et deux tiroirs dans le bas.
    No longer available
    Dim. 202 x 148 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #494

    “Landschap met sloot”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Berghe.

    ”Paysage et fossé”. Huile sur toile. Porte une signature: Berghe.
    No longer available
    Dim. 41 x 51,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #7

    “Ouden Gouden Helm”, “Gouden leeuw” & “Gulden Vlies”. Drie heruitgaven van XVe eeuwse Vlaamse munten, uitgegeven door ‘VZW Bedevaart naar de graven van de IJzer’ in 1982, 1983 en 1984. Verguld brons.

    ”Ouden Gouden Helm”, “Gouden leeuw” & “ Gulden vlies”. Trois ré-éditions de pièces flamandes du XVème siècle, edité par ‘VZW Bedevaart naar de graven van de Ijzer’ en 1982, 1983 et 1984. En bronze doré.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More